NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

XXV Mistrzostwa Polski Młodzieżowców Karate-Kyokushin Włocławek 15 listopada 2014

Włocławski Klub Karate Kyokushin, obchodzący w 2014 roku 30-lecie swojej działalności we Włocławku, jest organizatorem XXV Mistrzostw Polski Młodzieżowców Karate Kyokushin.

Impreza pod patronatem honorowym Prezydenta Włocławka Andrzeja Pałuckiego, odbędzie się dniu 15 grudnia 2014 r w Hali Mistrzów we Włocławku .
Współorganizatorami mistrzostw są : Urząd Miasta Włocławek oraz Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Sponsorami i darczyńcami XXV MP Młodzieżowców są: ACP Polska, Oxford School” Szkoła Języków Obcych, Branta, InterCars Krzysztof Sielczak, Delecta, DGS, Firma Wątarski Skoda, Firma Wątarski VW, Dan-Car Komis Samochodów Używanych, Almides, PHU „MONIMAR” Marcin Kucharuk,Piekarnia „Południe”, Pest Control, „Olimp” Sport Nutrition, „ELROY”, Elektron.
Jest to jedna z większych imprez sportowych w dyscyplinie karate kyokushin. Zawody zostaną rozegrane w kategoriach wagowych kumite w przedziale wiekowym 18-21 lat mężczyzn i kobiet oraz kata mężczyzn i kata kobiet.

W zawodach wystartuje około 140 zawodników z Polski , są to Mistrzowie Polski i Europy w różnych kategoriach, a także Mistrzowie Świata.
Zapraszamy publiczność na zawody do Hali Mistrzów we Włocławku w dniu 15 listopada 2014. Zachęcamy do kibicowania młodym karateka, którzy przyjadą do Włocławka z najdalszych zakątków Polski walczyć o tytuły mistrzowskie.

Rozpoczęcie zawodów o godz. 10.00 , uroczyste otwarcie godz. 14.00.
Wstęp na Mistrzostwa Polski jest bezpłatny.

Jan Mazurkiewicz