NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Wypadki na drogach

Do czterech wypadków doszło w miniony weekend na naszych drogach. Niestety w kilku z nich alkohol odegrał znaczącą rolę. Kilka osób jest rannych.

W miniony weekend doszło do czterech wypadków drogowych, w wyniku których cztery osoby zostały ranne. Jedna z nich w stanie ciężkim przebywa w szpitalu.

W sobotni (1.10) wieczór w m.Janiszewo nietrzeźwy rowerzysta zderzył się z jadącym autem. Kierujący rowerem 39-latek zjechał do osi jezdni uderzył w jadącego fiata. Kierowca fiata był trzeźwy, natomiast okazało się, że rowerzysta miał w organizmie 2,22 promila alkoholu. 39-latek z obrażeniami trafił do szpitala.

Tego samego wieczoru, tuż przed północą w m.Gagowy Nowe samochód ciężarowy kierowany przez 54-latka potrącił pieszego, który nagle wtargnął na jezdnię. Kierowca daf-a był trzeźwy. Pieszy z obrażeniami trafił do szpitala. Przeprowadzone badanie wykazało, że pieszy był nietrzeźwy, miał 2,8 promila alkoholu.

Z kolei wczoraj (2.10) tuż przed godz.19 w m.Kaliska kierowca volkswagena golfa na prostym odcinku drogi nie zapanował nad autem, zjechał na lewe pobocze i dachował. Policjanci ustalili, że kierowca volkswagena był nietrzeźwy. 48-letni mężczyzna miał 2,4 promila.

Wypadek golfa m.kaliska 02.10.2011
Wypadek golfa m.kaliska 02.10.2011

Nietrzeźwy pieszy to kolejna osoba poszkodowana na skutek wypadku, do którego doszło wczoraj przed godz.20 w m.Narty. Kierowca daewoo lanosa potracił pieszego, który wtargnął wprost pod auto. Okazało się, że 21-letni pieszy był nietrzeźwy, miał 1,5 promila. 21-latek z obrażeniami trafił do szpitala.

KMP Włocławek