NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Wykorzystaj swoją szansę!

Uczniowski Klub Sportowy “ LIDER“ Włocławek organizuje testy sprawnościowe pod kątem przyjęć uczniów – zawodników do nowych klas piłkarskich w szkołach:

  • Podstawowej nr 11 w Zespole Szkół nr 11 (klasa IV-ta)
  • Gimnazjum przy Zespole Szkół Akademickich (klasa I-sza)
  • Liceum przy Zespole Szkół Akademickich (klasa I-sza)

Sprawdziany odbędą się na boiskach ze sztuczną trawą we Włocławku ul. Chopina 8 (zbiórka kandydatów w każdym z terminów o godz. 10.00 przed Halą Mistrzów w następujących terminach:

  1. 17 kwietnia 2014r. (czwartek) dla kandydatów do ww. klas w rocznikach 2004, 2001 i 1998
  2. 2 maja 2014r. (piątek) dla wszystkich, którym nie odpowiadał poprzedni termin oraz dla kandydatów do innych klas sportowych z roczników 2000, 1999 i 1997.

Przystępujący do testów powinni posiadać:

  • strój sportowy,
  • obuwie przydatne na sztuczną trawę,
  • legitymację szkolną i przybyć pod opieką rodzica / opiekuna prawnego.

Po testach i rozmowach kandydaci otrzymają obiad.
UKS LIDER zapewnia przyszłym kandydatom grę w najwyższych ligach w swoich kategoriach wiekowych. Zawodnicy UKS LIDER występują we wszystkich ligach wojewódzkich prowadzonych przez KPZPN, juniorzy starsi startują w Centralnej Lidze Juniora Starszego ponadto w zespole seniorów występują wyłącznie wychowankowie klubu i uczniowie naszej szkoły.

Od nowego roku szkolnego 2014/2015 otwieramy gimnazjum i liceum mistrzostwa sportowego, na czym skorzystają nasi zawodnicy. Zapewniamy kadrę szkoleniową z uprawnieniami pedagogicznymi i trenerskimi. Dodatkowe informacje można uzyskać, a także dokonać zapisu na testy pod nr tel. 661 695 010

Henryk Ordoński