Wyjazdowa kolejna wygrana Włocłavii

Włocłavia już po 180 sekundach spotkania w Sępólnie Krajeńskim objęła prowadzenie. Michał Skonieczny wykorzystał błąd defensywy gospodarzy i włocławianie wygrywali 1:0.

Po 30 minutach było już 2:0. Po rzucie rożnym do siatki trafił Mateusz Ewert. Rywal nie kapitulował. W 38 min. Leszek Majtczak uderzeniem głową zdobył kontaktowe trafienie. Wprowadzony po przerwie Adam Matusiak już w 49 min. podwyższył na 3:1. Krajna znów strzela kontaktową bramkę po rzucie karnym wykonanym przez Majtczaka. Włocłavia nie pozwala na wyrównanie, a Matusiak na 30 minut przed końcem ustala wynik meczu.

To już 17 zwycięstwo w sezonie Włocłavii, która ma w dorobku 53 punkty i lideruje tabeli IV ligi kujawsko-pomorskiej.

Krajna – Włocłavia 2:4 (1:2)
0:1 – Michał Skonieczny (3)
0:2 – Mateusz Ewert (31)
1:2 – Leszek Majtczak (38, głową)
1:3 – Adam Matusiak (49)
2:3 – Leszek Majtczak (53, karny)
2:4 – Adam Matusiak (60)

WŁOCŁAVIA: Kaźmierczak – Szczęsny, Ewert, Cichowlas, Piotrowski, J. Feter, Abbott, Gralewski, Czaplicki, Skonieczny, Kwiatkowski oraz Matusiak. Malczak, Ziółkowski, Lisota.

W sobotę na stadionie przy ul. Chopina Włocłavia zagra z trzecim w tabeli Gromem Osie. Początek spotkania o godzinie 17.