NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

WRO – Wszechobecny Ruch Oporu

Witam Wszystkich czytelników, dziś temat – skład co będę pisał i nie ukrywam dla mnie ciężki temat do napisania i pewnie jeden z najkrótszych napisanych, bo robią skomplikowany patent z prostych elementów to skład WRO – Wszechobecny Ruch Oporu od 10 sierpnia 2017 r, a tak w ogóle skład powstał 3 lutego 2016 r i nosił nazwę Włocławski Ruch Oporu. Mimo zmiany nazwy i tak pozostał Raprodukcja WŁOCŁAWEK NOAKOWSKIEGO.

Od powstania WRO trochę osób się przewinęło, niektórzy odeszli inni dołączyli. Ja miałem przyjemność poznać i zagrać wspólny koncert oraz z innymi ekipami 26 grudnia 2016 r w klubie Czarny Spichrz we Włocławku (pierwszy mój koncert) jak dobrze pamiętam graliśmy charytatywnie dla schroniska dla zwierząt.

I pierwszym takim na żywo raperem odkąd zacząłem z rapem przygodę był Sztywny Julian i chyba on od początku powstania WRO jest oraz nadal mamy dobry kontakt ze sobą. Pamiętam dobrze że po moim koncercie, podszedł do mnie po rozmawialiśmy przy okazji udzielił paru cennych wskazówek jak by to mało ogarnął transport mi na swój koszt do domu. Wielu z Was zastanawia się co za rap tworzą? Uliczny prosto z podziemia z Włocławka i co najważniejsze oraz sami zaznaczają że RAP NIE DLA WSZYSTKICH!!! Taki progres zrobili że koncertują całej Polsce z najlepszymi artystami z podziemia oraz nagrywają razem kawałki m.in TPS , Mati , Galik , Graba ,SBT czy Hinol Polska Wersja oraz wiele innych artystów co nie wymieniłem. Co od siebie dodać mogę dobrą robotę chłopaki robią i co mówią to reprezentują. Jak trzeba pomóc np zbiórka na jakiś cel charytatywny czy koncert wchodzą to nie odmawiają mimo że sami mało mają.
Tak nadal ich muzyka (gatunek) ludzi odstrasza choć pierwsi by pomóc są.
WRO-Ulicy poemat

Irek „K0WAL” Kowalewski