Sensei Barbara Chrabąszczewska otrzymała 12 stycznia 2014r. stopień mistrzowski 5 dan aikido aikikai Hombu Dojo w Tokio!
Miło nam poinformować, że sensei Barbara Chrabąszczewska, instruktorka Włocławskiej Akademii Aikido otrzymała dziś stopień mistrzowski 5 dan i jest niniejszym pierwszą i jedyną kobietą w Polsce z tak wysokimi uprawnieniami.
Lista osób, które uzyskały stopnie mistrzowskie znajduje się na oficjalnej stronie Hombu Dojo w Tokio: http://www.aikikai.or.jp/jpn/index.htm
Ponadto jesienią tego roku Włocławska sekcja będzie uroczyście obchodzić jubileusz 35 lecia aikido w naszym mieście.
Aikidocy trenują w Szkole Podstawowej nr 12 w każdy poniedziałek i czwartek. Szczegółowe informacje na stronie www.aikido.info.pl
Aikido Włocławek
Daniel Obajtek we Włocławku
Znaczna ilość narkotyków zabezpieczona przez kryminalnych z Włocławka
Wystawa fotografii Tomasza Grzyba „Światło w przestrzeni cienia”