Opublikowano: śr, Mar 22nd, 2017

Włocławianie na XIX Grudziądzkim Pucharze Orki

W dniu 18 marca 2017r. zawodnicy UKP Wodnik Włocławek brali udział w zawodach pływackich „XIX GRUDZIĄDZKIM PUCHARZE ORKI”, które odbyły się na basenie ZSO nr 2 w Grudziądzu. W zawodach brały udział 24 kluby, w tym 105 zawodników i 109 zawodniczek. Nasz klub reprezentowali: Dominika Kramkowska, Julia Czajka, Jessica Różańska, Olivier Piątek, Kornelia Konopka, Karol Jurczak, Amelia Żaglewska, Michał Rejmak, Wiktoria Parnicka, Marcel Obielecki, Tymoteusz Obielecki, Jakub Grabowski, Maksymilian Czerniak, Wiktor Król, Igor Król, Konrad Tokarski, Jagoda Syska, Justyna Masłowska, Jakub Robaczyński, Jakub Brodowicz, Mariusz Minta, Weronika Siatecka, Łukasz Popławski.

Zawody rozgrywały się w 7 kategoriach wiekowych: 10 lat, 11, lat, 12 lat, 13 lat, 14 lat, 15 lat i 16 lat i starsi. Zawodnicy zmierzyli się w konkurencjach 4 x 50 m stylem zmiennym (kat. wiekowe 10-13 lat) oraz 4 x 100 m stylem zmiennym (kat. wiekowe 14-16 lat i starsi) oraz sztafety męskie i żeńskie 4 x 50 m stylem zmiennym.

W konkurencjach indywidualnych nasi zawodnicy spisali się na medal, zdobywając dyplomy i statuetki dla najlepszych zawodników.

Wśród zawodniczek reprezentujących UKP Wodnik najlepsze okazały się:

  • w kategorii wiekowej 13 lat (4 x 50 m stylem zmiennym): 4 miejsce- Jagoda Syska- 2:24:15 oraz 6 miejsce- Dominika Kramkowska- 2:33:13.
  • w kategorii wiekowej 14 lat (4 x 100 m stylem zmiennym): 3 miejsce- Julia Czajka-5:29:16
  • w kategorii wiekowej 15 lat (4 x 100 m stylem zmiennym): 2 miejsce- Weronika Siatecka- 5:08.74

Wśród zawodników reprezentujących UKP Wodnik najlepsi okazali się:

  • w kategorii wiekowej 14 lat (4 x 100 m stylem zmiennym): 1 miejsce- Wiktor Król- 4:33:10 oraz 2 miejsce- Marcel Obielecki- 4:36:39
  • w kategorii wiekowej 16 lat i starsi (4 x 100 m stylem zmiennym): 5 miejsce- Tymoteusz Obielecki- 4:30:14 oraz 6 miejsce Łukasz Popławski- 4:34:16.

Na podium stanęły także dwie sztafety UKP Wodnik (4 x 50 m stylem zmiennym): sztafeta męska w w kat. wiekowej 14 lat i starsi w składzie: KRÓL Wiktor, OBIELECKI Tymoteusz, OBIELECKI Marcel, ROBACZYŃSKI Jakub- zajmując III miejsce oraz sztafeta żeńska w w kat. wiekowej 14 lat i starsi w składzie: CZAJKA Julia, RÓŻAŃSKA Jessica, KONOPKA Kornelia, SIATECKA Weronika- zajmując II miejsce.

UKP Wodnik

MartinezFilm

Informacje

MOPR diagnozuje potrzeby osób niepełnosprawnych

15 października 2019, Możliwość komentowania MOPR diagnozuje potrzeby osób niepełnosprawnych została wyłączona

Spotkanie autorskie z Krzysztofem Beśką

11 października 2019, Możliwość komentowania Spotkanie autorskie z Krzysztofem Beśką została wyłączona

Dzieła godne wystawienia

11 października 2019, Możliwość komentowania Dzieła godne wystawienia została wyłączona

Spacer szlakiem włocławskich Żydów

11 października 2019, Możliwość komentowania Spacer szlakiem włocławskich Żydów została wyłączona

Papież-poeta na kujawskiej ziemi

10 października 2019, Możliwość komentowania Papież-poeta na kujawskiej ziemi została wyłączona

„Noc Bibliotek” 2019 pod hasłem „Znajdźmy wspólny język”

10 października 2019, Możliwość komentowania „Noc Bibliotek” 2019 pod hasłem „Znajdźmy wspólny język” została wyłączona

Archiwa