Wiktor Lewandowski najlepszym zawodnikiem w turnieju judo

W sobotę odbyły się II Otwarte Mistrzostwa Miasta Bydgoszcz Dzieci i Młodzików w Judo.

Złoty medal i tytuł „Najlepszego Zawodnika Turnieju” w kategorii młodzik (2003-2004) zdobył judoka MKS „Olimpijczyk”  Włocławek – Wiktor Lewandowski, pokonując wszystkich swoich rywali przed czasem. Wiktor Lewandowski, uczeń ZS nr 11, to wielokrotny zwycięzca turniejów w kraju i za granicą, min. Turnieju –  Internationaler Stadtwerke Cup Spremberg (GER), czy Międzynarodowego Turniej Judo – 16th International „„Spreewald””- Judo Tournament w Cotbus (GER).

Łącznie judocy Olimpijczyka pod wodzą trenera Bartosza Zielińskiego zdobyli w Bydgoszczy 5 medali (1zł, 3sr, 1br). Srebrne medale wywalczyli : Mateusz Palmowski, Marcel Dobrian i Nicola Musialik, a brązowy Kacper Dorobek. Na piątej pozycji uplasowali się : Antoni Lenczewski, Adam Dębczyński i Szymon Ansilewski-Wrzesiński.