NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Wielkie emocje na zakończenie turnieju „Samochodówka z Trampoliną”

Na inauguracje drugiego dnia naszego turnieju „Samochodówka z Trampoliną” rozegraliśmy V i VI kolejkę spotkań, po których poznaliśmy półfinalistów turnieju. Do najlepszej czwórki awansowały drużyny: Trampolina Włocławek, Gang of 14, Murzyny Ziółka oraz FC Toruńska.

W pierwszym półfinale Murzyny Ziółka pokonały  3:1 Gang of 14, natomiast w drugim Trampolina Włocławek okazała się lepsza od FC Toruńska 4:2.

Tym samym FC Toruńska i Gang of 14 zakończyły turniej finałem pocieszenia, czyli meczem o trzecie miejsce. W regulaminowym czasie gry padł remis, więc o zwycięstwie decydowały rzuty karne, w których FC Toruńska pokonała 2:1 Gang of 14.

Zwycięzcy półfinałów – Trampolina oraz Murzyny Ziółka – spotkały się z kolei w wielki finale. Ten mecz również nie wyłonił zwycięzcy w regulaminowym czasie gry i o ostatecznym triumfie zadecydowała loteria w postaci rzutów karnych, w których zimną krew zachowali zawodnicy Trampoliny, wygrywając 3:1. Tym samym Trampolina okazała się jedyną drużyną turnieju, która nie poniosła porażki.

Imprezę zwieńczyły pokazy dwóch grup. Pierwszą byli parkourowcy z Urban Train Project, którzy działają w ramach naszego stowarzyszenia. Następnie pokaz tańca zaprezentowały tancerki z Judyta Witkowska Dance Studio.

Po zakończeniu rozgrywek nastąpiło rozdanie nagród. Żadna z drużyn nie odeszła z pustymi rękoma, o co zadbali sponsorzy turnieju: Bomilla oraz DGS.

Puchary i medale za zajęcie trzech pierwszy miejsc wręczali: p. Jarosław Hupało, proboszcz Parafii Najświętszego Serca Jezusowego we Włocławku – ks. Paweł Szymański FDP oraz Prezydent Miasta Włocławek – p. Andrzej Pałucki.

Zostały również przyznane dwie nagrody indywidualne. Za najlepszego bramkarza uznano Adama Łukaszewskiego z drużyny FC Chemików, natomiast królem strzelców turnieju został Mateusz Nowakowski z Trampoliny Włocławek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom. Bez waszej pomocy turniej ten z pewnością nie odbyłby się z takim rozmachem!

„Trampolina dla Włocławka”