NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Wernisaż Karoliny Pawłowskiej w „Starej Remizie”

Po raz trzeci w ramach cyklu Amatorska Przestrzeń Wystawowa – Klub WCK „Stara Remiza” zaprasza 26 kwietnia o 17.30 na wernisaż młodej, początkującej artystki parającej się fotografią – Karoliny Pawłowskiej. Jest ona uczennicą III klasy Gimnazjum nr 7 we Włocławku, uczestniczyła w warsztatach BZWBK Press Foto,w których zajęła I miejsce w kategorii „Moje Miasto” oraz II i III w kat. „Wydarzenie”, Wzięła udział w konkursie fotograficznym „Włocławek – w mgnieniu oka”, w którym jej zdjęcie zostało uhonorowane I nagrodą.


Sama mówi osobie – „…jestem osobą ambitną,otwartą na nowe znajomości, dążącą do obranego celu, moją pasją jest fotografia i muzyka, w wolnych chwilach lubię grać na gitarze i śpiewać. W przyszłości chciałabym zostać profesjonalnym fotografem i współpracować z prestiżowymi magazynami o modzie. Moja przygoda z fotografią trwa już półtora roku, zaś najbardziej fascynuje mnie możliwość zatrzymania ulotnych chwil w nieruchomym kadrze. Dzięki mojej pasji mogę poznawać mnóstwo cudownych osób. Inspiruję się wszystkim co mnie otacza ,głównie muzyką i filmem. Prowadzę fotobloga i stronę na Facebook,u , gdzie zamieszczam efekty mojej pracy…”
Wystawie Karoliny Pawłowskiej pt.”Galeria portretu – debiut”- towarzyszyć będzie występ młodzieżowej grupy rockowej „The Noiss”.
Zapraszamy.

Źródło: Klub „Stara Remiza”