Informacje, Klub Zazamcze 16 czerwca 2010

Warhammer Fantasy Battle w Starej Remizie

Redakcja: Kujawianin

„Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga.”

W sobotę (26.06.2010) od godziny 9.oo do 18.oo we Włocławskim Centrum Kultury „Klub Stara Remiza” przy ul. Żabia 8 odbędą się  turnieje strategicznych gier bitewnych Warhammer Fantasy Battle „Płomienie Fenixa VII” oraz Warhammer 40.000 „Mroczne Millenium II”. Organizator turniejów, Klub Miłośników Gier Strategicznych „FENIX”, serdecznie zaprasza wszystkich ciekawskich do obejrzenia jak elfy, krasnoludy, ogry, jaszczuroludzie, kawaleria bretońska, orki i gobliny a także kosmiczni marines, tyranidzi, eldarzy, dominum tau i wiele wiele innych armii stają naprzeciw siebie by na polu bitwy udowodnić swoje racje.

Rafał Kurzępa
Klub Miłośników Gier Strategicznych „FENIX”
spotkania w Starej Remizie na ul. Zabia 8
w każdą środę od 15.oo do 19.oo


NA ANTENIE
Łączenie...
Aplikacja Nasz Włocławek Zainstaluj na ekranie głównym