NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Walka Tytanów – Mariusz Wach kontra Władimir Kliczko w Multikinie!

10 listopada w kinach sieci Multikino zobaczymy na żywo najważniejsze wydarzenie bokserskie 2012 roku! Mariusz Wach zmierzy się z Władimirem Kliczko. Polak jedzie do Hamburga w jednym celu, chce odebrać wszystkie mistrzowskie pasy Kliczce!

Walkę Mariusza Wacha o pasy federacji WBA, IBF, WBO i IBO wagi ciężkiej najlepiej obejrzeć na wielkim ekranie sieci Multikino.
Walka odbędzie się w Niemczech, na stadionie o2 World w Hamburgu.

Starcie gigantów wagi ciężkiej najlepiej obejrzeć na wielkim ekranie, siedząc w wygodnym fotelu, w klimatyzowanej sali kinowej sieci Multikino w atmosferze zbliżonej do tej ze stadionu.

Bilety można nabyć już w kasach kin sieci Multikino, w których odbywa się transmisja oraz online na stronie www.multikino.pl. Bilety w przedsprzedaży kosztują 30 zł, natomiast w dniu wydarzenia 40 zł.

Lokalizacje: Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Kraków, Poznań 51, Poznań Malta, Radom, Rumia, Rybnik, Słupsk, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze oraz Silver Screen Łódź.

Organizator: Multikino S.A.
Sponsor: Coca-Cola Zero
Partnerzy transmisji: Platforma „n”, Allied Media

Szczegóły oraz sprzedaż biletów na stronie www.multikino.pl

Multikino Włocławek