NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Wakacje z OSiR Włocławek

Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza mieszkańców, którzy nie wyjechali z miasta i chcą miło i aktywnie spędzić czas na:

 • Kąpieliska miejskie nad jeziorami Czarnym i Wikaryjskim, które są czynne codziennie w godz. 10:00 – 18:00. Możliwość korzystania z kajaków i rowerów wodnych. Na miejscu jest mała gastronomia. Nad jeziorem Czarnym uruchomiony  został wyciąg do ślizgania się na wodzie (aktualne informacje na stronie: wakewloclawek.pl lub pod nr tel. 790 493 167 )
 • Międzyosiedlowy Basen Miejski ul. Wysoka 12.Pływalnia i kręgielnia są czynne do 31 lipca. Pływalnia ma przerwę wakacyjną w sierpniu.Tereny rekreacyjne wokół basenu tj.:Boiska do siatkówki plażowej i plaża z możliwością grania w plażową piłkę nożną. Skatepark oraz miejsce do ogniska.

  Czynna jest mini siłownia na wolnym powietrzu: godziny otwarcia: Lipiec/Sierpień Poniedziałek – Piątek 10:00 – 21:30, Sobota – Niedziela 8:00 – 14:00,

  cennik siłowni Fit Expert OUTDOOR PARK:

  dla klubowiczów Fit Expert Gym:

  – karnety od 99,00 zł wzwyż – wejście darmowe

  – karnety poniżej 99,00 zł – wejście 50% taniej

  dla osób niezwiązanych z Fit Expert Gym:

  – karnet miesięczny 50,00 zł

  – jednorazowe wejście 7,00 zł

  Uruchomiony został mini park linowy przy MBM, codziennie czynny od 10:00 do 20:00, wstęp 10 zł.

 • Przystań Wodna na Zalewie Włocławskim ul. Płocka 187 zaprasza na rejsy katamaranem „Klaudia”. W weekend rejsy wyruszają od godz. 11.00 do samego wieczora, natomiast w tygodniu istnieje możliwość zamówienia rejsu przez telefon. Więcej informacji o terminach      i godzinach rejsów katamaranem ”Klaudia” można uzyskać pod numerami tel.: 506-159-103. Na miejscu jest wypożyczalnia skuterów wodnych (szczegółowe inf. pod nr tel. 662 209 367) i kajaków. Jest mała gastronomia i możliwość organizowania imprez integracyjnych dla dzieci   (obozowisko szuwarowo) i dorosłych.
 • Przystań Wodna na Wiśle ul. Piwna 1a. zaprasza na rejsy statkiem „Albatros”. Na pokładzie zmieści się 25 pasażerów, rejs trwa 45 minut, cena 10 zł od osoby dorosłej, dzieci do lat 7 płyną gratis. Rejsy ”Albatrosem” są w tym sezonie stałą, weekendową ofertą przystani przy ul. Piwnej.Na miejscu jest tawerna „Rejs” z bogatą ofertą gastronomiczną i pięknym widokiem na bulwary. Od 26 lipca będzie możliwość wypożyczenia kajaków i smoczych łodzi. Do dyspozycji są leżaki i w niedługim czasie pojawi się mini plac zabaw.
 • Boiska OSiR ze sztuczną nawierzchnią ( przy Hali Mistrzów). Dla grup zorganizowanych możliwość rozgrywania meczów.

UM Włocławek