NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

18 marca

Wojewódzki Konkurs Zespołów Wokalnych „Jednym głosem” Eliminacje- KLUB „STARA REMIZA”
Eliminacje wstępne dla powiatów: włocławskiego, lipnowskiego i aleksandrowskiego do Wojewódzkiego Konkursu Wokalnego. Odbędą się w dwóch kategoriach wiekowych:
I kategoria: 7-14 lat
II kategoria: 15-19 lat.
Przesłuchania podzielone będą podzielone na dwa etapy: eliminacje wstępne (powiatowe) i finał.
Finał Konkursu odbędzie się 23 kwietnia 2022 roku w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Dokładna godzina zostanie podana po ustaleniu finalistów. W Konkursie mogą brać udział zespoły wokalne składające się z minimum dwóch a maksymalnie dwunastu osób. Regulamin www.kpck.pl
Miejsce eliminacji: Klub „Stara Remiza” Centrum Kultury BROWAR B.
ul. Żabia 8, tel. 54 232 10 22

20 marca

Z cyklu GWIAZDOTEKA: Koncert duetu YANISTAN utwory: Cohena, Wysockiego, Kaczmarskiego i Grzesiuka.
Odbiegający od stylistyki typowej dla bardów duet. Bogate instrumentarium: akordeon, buzuki, mandolina i oczywiście gitary. Niebywałe brzmienie i różnorodność aranżacji.
Janusz Kasprowicz- muzyk, kompozytor autor tekstów; wokalista i basista zespołu Projekt Volodia. Brawurowy wykonawca aranżacji utworów Włodzimierza Wysockiego. Koncertował m.in. z Mirosławem Baką, występował w radiowej Trójce.
Stanisław Marinczenko-„wielowymiarowy” muzyk, multiinstrumentalista (gitary, pianino, buzuki, akordeon, mandolina…); poza piosenką literacką można go usłyszeć, m.in. w klimatach irlandzkich czy elektrogotyku.
Bilety: 20 zł normalny, 17 zł ulgowy
Miejsce: Klub „Stara Remiza”Centrum Kultury BROWAR B. , ul. Żabia 8

Klub „Stara Remiza”