Opublikowano: czw, Paź 10th, 2019

W 80 minut dookoła świata z Piotrem Wnukiem

Zapraszamy Was w podróż w 80 minut dookoła świata. Podróżnik Piotr Wnuk będzie naszym przewodnikiem po Wietnamie, Kambodży, Laosie oraz Birmie i opowie zarówno o swoich przygodach, jak też o tematach trudnych i przez to niepopularnych.

Był wolontariuszem w wiejskiej szkole im. Polskich Żołnierzy w Kambodży gdzie zajmował się prostymi pracami budowlanymi, malowaniem klas, ławek oraz nauczaniem dzieci języka angielskiego. W przerwach pomiędzy zajęciami wsiadał na rower i jeździł po okolicznych wioskach. Nie zabraknie też historii z Birmy – kraju, w którym mimo, że „biali” przybysze z Zachodu wyrządzili dużo krzywd, to jego mieszkańcy nadal są nieprawdopodobnie gościnni oraz z bardzo popularnego ostatnio Wietnamu. Dowiemy się, jak wygląda codzienność mieszkańca animistycznej, laotańskiej wioski.

O jasnych i ciemnych stronach podróżowania na własną rękę po południowo-wschodniej Azji Piotr Wnuk opowiadać będzie 23 października 2019 o godz. 18.00 w sali kameralnej Browaru B. Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasie oraz na https://biletyna.pl/inne/W-80-minut-dookola-swiata-Indochiny/Wloclawek

Piotr Wnuk – pasjonat podróży w stylu wagabundy przemierzający świat autostopem, lokalnym transportem, motorem, rowerem lub na piechotę. Do tej pory odwiedził 40 krajów, m. in. Laos, Birmę, Kambodżę, Wietnam, Tajlandię, Japonię, Iran, Liban, Maroko, Nową Zelandię, Norwegię, Bałkany i wiele innych. Uwielbia schodzić z utartych szlaków i szuka miejsc niekomercyjnych, aby poznać kulturę odwiedzanego kraju oraz ludzi i ich prawdziwe życie, na co dzień. W Indochinach spędził łącznie 7 miesięcy.

CK „Browar B.”

MartinezFilm

Informacje

MOPR diagnozuje potrzeby osób niepełnosprawnych

15 października 2019, Możliwość komentowania MOPR diagnozuje potrzeby osób niepełnosprawnych została wyłączona

Spotkanie autorskie z Krzysztofem Beśką

11 października 2019, Możliwość komentowania Spotkanie autorskie z Krzysztofem Beśką została wyłączona

Dzieła godne wystawienia

11 października 2019, Możliwość komentowania Dzieła godne wystawienia została wyłączona

Spacer szlakiem włocławskich Żydów

11 października 2019, Możliwość komentowania Spacer szlakiem włocławskich Żydów została wyłączona

Papież-poeta na kujawskiej ziemi

10 października 2019, Możliwość komentowania Papież-poeta na kujawskiej ziemi została wyłączona

„Noc Bibliotek” 2019 pod hasłem „Znajdźmy wspólny język”

10 października 2019, Możliwość komentowania „Noc Bibliotek” 2019 pod hasłem „Znajdźmy wspólny język” została wyłączona

Archiwa