Opublikowano: pt, Lip 27th, 2018

VII Kujawski Zlot Pojazdów Militarnych w Choceniu już w ten weekend! 27-29 lipca 2018

Od piątku (27 lipca) rozpoczyna się VII Kujawski Zlot Pojazdów Militarnych i Terenowych w Choceniu. Nad jezioro Borzymowskie zjadą się miłośnicy i posiadacze sprzętów militarnych oraz pojazdów terenowych.

Organizatorem Zlotu jest Stowarzyszenie Miłośników Pojazdów Militarnych i Off-Roadu Patrol Włocławek, który był inicjatorem kilku imprez o charakterze wojskowym również we Włocławku. Sam Zlot odbywa się w bezpośrednim sąsiedztwie plaży nad jeziorem Borzymowskim w Choceniu i jest otwarty dla każdego odwiedzającego za darmo. Będziemy mieli możliwość zatem podziwiać wielkie ciężarówki, wozy opancerzone, Bojowy Wóz Piechoty (BWP-1) oraz wiele innych pojazdów, które będą poruszać się po specjalnie utworzonym czołgowisku.

Ponadto dla wszystkich odwiedzających czekać będą stoiska z militariami oraz pamiątkami, gastronomia, a dla odpoczynku przepiękna plaża. Teren obozu zlotowego oraz czołgowisko będą dostępne tylko dla zarejestrowanych uczestników Zlotu, natomiast impreza ma charakter otwarty. W sobotę na zlotowej scenie ustawionej na samej plaży wystąpi zespół CZAQU.

W pierwszym dniu Zlotu (piątek) trwać będzie rejestracja uczestników. Sobota zapowiada się bardzo atrakcyjnie już od samego rana. Do dyspozycji zwiedzających będą przejażdżki po torze oraz możliwość oglądania tego, co dzieje się na czołgowisku. Swoją obecność zapowiedzieli również posiadacze pojazdów pływających, zatem wiele będzie się działo również na jeziorze. O godzinie 17.00 zaplanowano wyjazd wszystkich pojazdów na czołgowisko oraz prezentację sprzętu dla publiczności. Również w sobotę, o godzinie 21.30 rozpocznie się koncert zespołu CZAQU.

W niedzielę dalszy ciąg atrakcji na terenie Zlotu nad jeziorem Borzymowskim oraz parada pojazdów (g. 12.00), która zakończy się około godziny 12.50 we Włocławku przy przystani u ujścia rz. Zgłowiączki do Wisły. Tam odbędzie się poczęstunek dla uczestników oraz zakończenie Zlotu. Parada pojazdów militarnych przejedzie z Chocenia, w kierunku Kruszyna, os. Michelin i następnie ul. Kruszyńską, Chopina, przez Plac Wolności, Brzeską do przystani przy ul. Piwnej.

Więcej informacji na stronie: www.zlot.q4x4.pl

Parada pojazdów militarnych w niedzielę

Ostatnim punktem VII Kujawskiego Zlotu Pojazdów Militarnych i Terenowych w Choceniu będzie parada pojazdów militarnych, która przejedzie w niedzielę z Chocenia do Włocławka.

To już VII edycja Kujawskiego Zlotu Pojazdów Militarnych, który odbywa się w Choceniu nad jeziorem Borzymowskim. W dniach 27-29 lipca, do Chocenia przyjadą miłośnicy pojazdów militarnych oraz terenowych z całej Polski. Impreza na stałe wpisała się już w kalendarz wydarzeń tego typu w Polsce i każdego roku zyskuje na popularności.

Niedzielna parada pojazdów militarnych jest zwieńczeniem trzydniowego Zlotu, którego organizatorem jest Stowarzyszenie PATROL Włocławek. W tym roku parada rozpocznie się o godzinie 12.00, a pojazdy przejadą przez Choceń, a następnie skierują się do Włocławka, jadąc przez Śmiłowice, Kruszyn, os. Michelin, ul. Kruszyńską, Chopina, Plac Wolności, ul. Brzeską do przystani wioślarskiej nad Wisłą. Tam odbędzie się zakończenie Zlotu oraz poczęstunek. Planowane przybycie pojazdów na przystań – g. 12.50.

Więcej informacji na stronie: www.zlot.q4x4.pl

Informacja dodatkowa:

W związku z organizacją parady pojazdów mogą nastąpić chwilowe utrudnienia w ruchu drogowym. Parada rozpoczyna się o godzinie 12.00 i przejedzie kolejno przez Choceń, Kruszyn, Włocławek (al. Jana Pawła II, ul. Kruszyńska, Chopina, Plac Wolności, ul. Brzeska, ul. Wyszyńskiego do przystani przy ul. Piwnej.

Stowarzyszenie PATROL Włocławek

MartinezFilm

Informacje

Resuscytacja topielca.

20 lipca 2019, Możliwość komentowania Resuscytacja topielca. została wyłączona

“Warsztaty wakacyjne”

19 lipca 2019, Możliwość komentowania “Warsztaty wakacyjne” została wyłączona

Mistrzostw Europy Modeli Szybowców w klasie F3J

18 lipca 2019, Możliwość komentowania Mistrzostw Europy Modeli Szybowców w klasie F3J została wyłączona

Konkurs na budowę ławeczki Marii Skłodowskiej – Curie

16 lipca 2019, Możliwość komentowania Konkurs na budowę ławeczki Marii Skłodowskiej – Curie została wyłączona

Pokaz filmu „Kartka z Powstania”

13 lipca 2019, Możliwość komentowania Pokaz filmu „Kartka z Powstania” została wyłączona

Uwaga na oszustów podszywających się pod ZUS!

13 lipca 2019, Możliwość komentowania Uwaga na oszustów podszywających się pod ZUS! została wyłączona

Archiwa