Opublikowano: śr, Cze 17th, 2015

VI Turniej Karate Kyokushin z okazji Dnia Dziecka

W sobotę 13 czerwca 2015 r w hali sportowej Dobrzyńskiego Centrum Sportu i Turystyki odbył się VI Turniej Karate Kyokushin z okazji Dnia Dziecka. Organizatorem zawodów był Włocławski Klub Karate Kyokushin. W imprezie wzięło udział 73 zawodników z sekcji Włocławskiego KKK i Płockiego Klubu Karate Kyokushinkai: z Brudzenia , Bydgoszczy, Fabianek, Gostynina , Lubania, Płocka, Tłuchowa ,Włocławka i Zbrachlina. Sędziami na matach byli: Juliusz Mazurkiewicz, Jacek Złotowski, Krzysztof Płoski, Dariusz Gorzycki i Jan Mazurkiewicz.

Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostali:

Kategoria kata dziewcząt do lat 8:
1. Muraczewska Aleksandra
2. Jędzrzejewska Zuzanna
3. Madajczyk Anna

Kata chłopców do lat 8:
1. Łącki Miłosz
2. Miklaszewski Krzysztof
3. Kalkowski Mateusz

Kata chłopcy 9-10 lat:
1. Płaczkiewicz Mateusz
2. Romanowski Piotr
3. Rybka Jakub

Kata dziewcząt do lat 11-12:
1. Kozłowska Alicja
2. Napieracz Zuzanna
3. Julia Mańkowska

Kata chłopców 11-12 lat:
1. Marciniak Maciej
2. Ciechlecki Adrian
3. Borkowski Sebastian

Kata kadeci 13-14 lat:
1. Kruczkowski Adam
2. Piekarski Radosław
3. Grodzicki Wiktor

Kata senior:
1. Gulmaliyev Samandar
2. Kroszczyński Kamil
3. Biernat Katarzyna

Kumite dziewczęta do lat 8:
1. Krzysztoforska Łucja
2. Buchalska Kalina
3. Jędrzejewska Zuzanna

Kumite chłopcy do lat 8 -25 kg:
1. Miklaszewski Krzysztof
2. Romanowski Oliwier
3. Wójtewicz Wiktor

Kumite chłopcy do lat 8 +25 kg:
1. Łącki Miłosz
2. Jędrzejewski Oliwier
3. Sporny Szymon

Kumite chłopcy 9-10 lat -35 kg:
1. Rybka Jakub
2. Różański Piotr
3. Lisiecki Wiktor

Kumite chłopcy 9-10 lat +35 kg:
1. Płaczkiewicz Mateusz
2. Buchalski Kacper
3. Sieciński Mikołaj

Kumite dziewczęta 11-12 lat:
1. Waszak Zuzanna
2. Napieracz Zuzanna
3. Kozłowska Alicja

Kumite chłopcy 11-12 lat -40 kg:
1. Jankowski Bartosz
2. Marciniak Maciej
3. Borkowski Sebastian

Kumite chłopcy 11-12 lat +40 kg
1. Finc Daniela
2. Krzyżanowski Oliwier
3. Olszewski Igor

Kumite kadet 13-14 lat -45 kg
1. Piekarski Radosław
2. Mikołajczyk Igor
3. Kruczkowski Adam

Kumite kadet 13-14 lat +45 kg
1. Wypart Wojciech
2. Grodzicki Wiktor
3. Semeniuk Adrian

Kumite senior:
1. Kroszczyński Kamil
2. Dobiński Piotr

Gratulujemy!

Jan Mazurkiewicz

MartinezFilm

Informacje

MOPR diagnozuje potrzeby osób niepełnosprawnych

15 października 2019, Możliwość komentowania MOPR diagnozuje potrzeby osób niepełnosprawnych została wyłączona

Spotkanie autorskie z Krzysztofem Beśką

11 października 2019, Możliwość komentowania Spotkanie autorskie z Krzysztofem Beśką została wyłączona

Dzieła godne wystawienia

11 października 2019, Możliwość komentowania Dzieła godne wystawienia została wyłączona

Spacer szlakiem włocławskich Żydów

11 października 2019, Możliwość komentowania Spacer szlakiem włocławskich Żydów została wyłączona

Papież-poeta na kujawskiej ziemi

10 października 2019, Możliwość komentowania Papież-poeta na kujawskiej ziemi została wyłączona

„Noc Bibliotek” 2019 pod hasłem „Znajdźmy wspólny język”

10 października 2019, Możliwość komentowania „Noc Bibliotek” 2019 pod hasłem „Znajdźmy wspólny język” została wyłączona

Archiwa