NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Ujęcie podejrzanej o spowodowanie kolizji drogowej.

W nocy 02 marca br. około godz. 1:00, Dyżurny Straży Miejskiej otrzymał telefoniczną informację o uszkodzonej skrzynce gazowej, przy skrzyżowaniu ulic Wiejska – Planty oraz uszkodzonym pojeździe. Strażnicy miejscy po przybyciu na miejsce zgłoszenia potwierdzili uszkodzenie skrzynki gazowej i uszkodzony samochód.

Z uwagi na to, że w powietrzu unosił się zapach gazu, natychmiast poinformowali odpowiedzenie służby, w tym pogotowie gazowe, Straż Pożarną i Policję. W trakcie oczekiwania, do strażników miejskich podeszła kobieta, która poinformowała, że kierowała pojazdem m-ki BMW, którym uszkodziła łącza gazowe i ogrodzenie szkoły. W trakcie rozmowy z kobietą, strażnicy wyczuli woń alkoholu. Po ustaleniu danych osobowych, 23 latkę przekazano przybyłemu patrolowi Policji, jako podejrzaną o spowodowanie kolizji drogowej.

Przeprowadzone przez Policję badanie wykazało 0,88 mg/l zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Kobieta przyznała się również, że nie posiada uprawnień do prowadzenia pojazdów mechanicznych.

SM we Włocławku