NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

UEFA CHAMPIONS LEAGUE W MULTIKINIE

Wydarzenie w ramach Multikino | Sport

Data: 17 – 18, 24 – 25 kwietnia 2012, start g. 20:30
24 kwietnia 2012 20:30 FC Barcelona – Chelsea FC
25 kwietnia 2012 20:30 Real Madrid CF – FC Bayern München

Bilety: ulgowe 14 zł, normalne 19zł

UWAGA!!!
Mamy dla Was 4 pojedyncze zaproszenia!

Pierwsze cztery osoby które napiszą na adres: redakcja@naszwloclawek.pl otrzymają zaproszenia na UEFA CHAMPIONS LEAGUE W MULTIKINIE.
W temacie maila prosimy wpisać: UEFA CHAMPIONS LEAGUE W MULTIKINIE, a w treści prosimy o podanie swojego imienia i nazwiska.
Na maile czekamy do 23 kwietnia 2012.

O przyznaniu zaproszenia lub nie przyznaniu wszyscy zostaną poinformowani drogą mailową.

Wydarzenie w całej sieci Multikino i Silver Screen:
Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Kraków, Silver Screen Łódź, Poznań 51, Poznań Malta, Poznań Stary Browar, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

Mistrzowie na wielkim ekranie

Platforma n zaprasza na mecze rewanżowe 1/2 finału Ligi Mistrzów UEFA (UEFA Champions League) – we wtorek 24 kwietnia na Camp Nou FC Barcelona podejmie Chelsea Londyn. A w środę 25 kwietnia na Santiago Bernabéu Real Madryt zmierzy się z Bayernem Monachium. Obydwa mecze zobaczycie na wielkich ekranach kinowych dodających rywalizacji smaczku. Oczywiście spotkania transmitowane będą w jakości HD (High Definition) oraz systemie audio Dolby 5.1, które zapewniają najwyższą jakość obrazu i dźwięku!

Bilans dotychczasowych pojedynków par półfinałowych w Lidze Mistrzów jest bardzo wyrównany. W tej fazie rozgrywek Real Madryt pokonał Bayern Monachium w 2000 roku, ale przegrał z nim rok później. Musiał także uznać wyższość Bawarczyków w 1976 i 1987 roku. Z kolei FC Barcelona pokonała w półfinale Chelsea Londyn w 2009 roku. Uległa jej natomiast w fazie grupowej dwa lata wcześniej.

Znawcy piłki nożnej jednak jeszcze przed rozpoczęciem rywalizacji zaczęli rozważać, kto wygra El Clásico 19 maja na stadionie w Monachium. Tymczasem zarówno Real Madryt, jak i FC Barcelona nie osiągnęły dobrego wyniku na wyjeździe. Obydwie drużyny uległy gospodarzom. FCB wygraną 2:1 zapewnił tuż przed doliczonym czasem gry Mario Gómez. Natomiast fanów The Blues uradował Didier Drogba, strzelając jedyną bramkę w konfrontacji z marnującymi wyborne okazje Katalończykami. I to jest właśnie piękno futbolu. Rozkoszuj się nim na wielkim, kinowym ekranie, który wzmocni twoje doznania – kup bilety na transmisje meczów rewanżowych w Multikinie, a wyjdziesz z kina z uśmiechem na twarzy. Zapraszamy!