NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Sześć medali zawodników VECTRY-DGS

Sześć medali zdobyli najmłodsi zawodnicy VECTRY-DGS podczas Mistrzostw Województwa Młodzików, które odbyły się 3 września br. w Bydgoszczy.

Złote medale, po pasjonujących bojach wywalczyli Cezary Mróz w biegu na dystansie 1000m- 2:43,42 oraz Marta Kłobukowska w chodzie na 3km- 18:36,15.

Srebrne krążki to dorobek sprintera  Konrada Ziółkowskiego 100m-11,83 i chodziarki Marty Grzesikowskiej  chód 3km- 18:48,87.

Na najniższym stopniu podium stanęły natomiast  dwie kolejne zawodniczki naszego klubu Natalia Warchoł chód- 20:37,89 oraz Anna Sobka 600m-1:41,77.

W finałowych ósemkach uplasowali się również:
Węclewska Justyna     chód 3km- 22:00,18     – 4 miejsce
Kowalska Katarzyna     młot 3kg- 18,31             – 5 miejsce
Twardowski Adrian     600m-1:36,94                – 6 miejsce

Bardzo dobrze spisały się także dziewczęta z rocznika „98” ( do końca roku jeszcze kategoria dzieci starsze), które praktycznie w każdym biegu poprawiały rekordy życiowe i tym samym zajmowały wysokie miejsca w klasyfikacji łącznej ze starszymi o rok lub dwa lata koleżankami.