NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

ŚWIĘTA U KUBUSIA

W Poniedziałek Wielkanocny, zamiast siedzieć kolejny dzień przy stole z rodziną, możemy aktywnie spędzić czas ze swoimi dziećmi. Nowa sala zabaw dla dzieci otwierając swój obiekt w drugi dzień świąt zachęca do takiej zabawy.
„KUBUŚ – Dziecięca Kraina” działa dopiero od miesiąca. Korzysta z każdej możliwości zaproszenia najmłodszych i ich rodziców do swojego nowego obiektu. Bezpieczne, kolorowe i nowoczesne wnętrze czeka przez cały tydzień na dzieci w wieku od kilku miesięcy do dziesiątego roku życia. Rodzice zachęcani się tutaj do zabawy ze swoimi dziećmi. Tym, którzy jednak chcą przez chwilę napić się spokojnie kawy w kawiarence, pomogą zająć dzieci animatorzy, urozmaicający najmłodszym zabawę.

Obiekt przy ul. Chocimskiej 4 przystosowany jest do zabawy i pobytu już dla niemowlaków. Dla mam karmiących przygotowany został specjalny pokoik, gdzie można nakarmić czy przewinąć maluszka. Sala zabaw wyposażona została w bezpieczne, atestowane zabawki dla dzieci w różnym wieku. To doskonałe miejsce zabawy najmłodszych, ale i spotkań dorosłych. Dla wszystkich już wkrótce organizowane będą różnego rodzaju spotkania i zajęcia dodatkowe. Pierwszą inicjatywą będzie kurs udzielania pierwszej pomocy dzieciom.

Sala zabaw czynna jest przez cały tydzień, od godziny 9 do 20. W niedzielę nieczynne, natomiast w  Poniedziałek Wielkanocny obiekt zaprasza od 11 do 18. Bieżące informacje o działalności sali zabaw i wszelkich nowościach, zajęciach i propozycjach dostępne są na stronie internetowej: www.kubus.wloclawek.pl.