NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości we Włocławku

KomiksStowarzyszenie Obywateli Projekt Włocławek wspólnie z Centrum Doskonalenia i Edukacji oraz Zespołem Szkół Chemicznych 17 listopada organizuje we Włocławku w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości otwarcie Wystawy pokonkursowej I edycji konkursu na komiks o tematyce ekonomicznej.

Imprezę zainicjował  włocławski Klub FOR, działający pod egidą Fundacji FOR prof. Leszka Balcerowicza.

Otwarcie połączone będzie ze spotkaniem z Edwardem Czubakowskim – Prezydentem Kujawskiej Izby przemysłowo-Handlowej oraz o ogłoszeniem tegorocznego konkursu pod hasłem „Mój pomysł na szkołę”.

W trakcie spotkania idee Fundacji Forum Obywatelskiego Rozwoju przedstawi Marek Chałas koordynujący działania Klubów FOR.

W spotkaniu wezmą udział  delegację wszystkich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Włocławka oraz kilka z terenu powiatu włocławskiego.
Wystawa „Komiks w edukacji ekonomicznej” będzie otwarta dla zwiedzających (uczniów wraz z opiekunami) od 18.11.2009 r. do 27.11.2009 r. (z wyłączeniem soboty i niedzieli) w Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku przy ul. Bulwary 4 w godz. od 13:00 – 17:00.