Sukces Włocławskiej Husarii

W minioną niedzielę 23.03.2014 w Łasku odbyły się zawody w brazylijskim jiu jitsu dla dzieci i juniorów. Zawody odbywały się w 2 formułach: w kimonach i bez. Nasze miasto reprezentowała ekipa 5 osób z Husarii Włocławek, których trenerem jest Łukasz Rutkowski. W zawodach wzięło udział ponad 160 zawodników i zawodniczek z całej Polski. Naszym reprezentantom poszło rewelacyjnie. Każde z dzieci wywalczyło medal w formułach w których startowało.

W grupie ośmiolatków: Piotrek Winnicki zdobył 2 złote medale w obu formułach nie oddając żadnego punktu w walkach a Szymon Andler brązowy w formule bez kimon. W kategorii 10 latków Bartek Troszczyński zajął 4 miejsce w kimonach a Antoś Andler zdobył srebro bez kimon. Najstarszy z naszych reprezentantów Dominik Górczyński w kategorii juniorów (14 lat) wszystkie wygrane walki zakończył przed czasem przez poddanie – duszenie (techniki kończące dopuszczone są powyżej 13 lat). W kimonach zdobył złoto natomiast brązowy medal w formule bez kimon. Serdecznie gratulujemy naszym reprezentantom sukcesów i dziękujemy za duże serce do walki.