Stanisława Syropiatko – Wernisaż

Redakcja: Kujawianin

W Bibliotece Publicznej przy ul.Warszawskiej odbył się 1 września 2011 wernisaż prac członkini Regionalnego Stowarzyszenia Artystów „Wło-Art” Stanisławy Syropiatko.

Malarstwo Pani Stanisławy jest dość oryginalne i specyficzne Przede wszystkim pokazuje jej wnętrze, ciepło i dobro co widzimy na obrazach Stanisławy Syropiatko natomiast żywe barwy pokazują temperament artystki. Oprócz malowania Pani Stanisława sama pisze teksty, pięknie śpiewa.


NA ANTENIE
Łączenie...
Aplikacja Nasz Włocławek Zainstaluj na ekranie głównym