Opublikowano: wt, Lip 7th, 2015

Spółki ORLEN – charytatywna integracja na rzecz rodzinnych domów dziecka

Reprezentacje pracowników spółek z Grupy ORLEN – włocławskiego ANWIL oraz krakowskiego ORLEN OIL – rozegrały w piątek (03.07.2015 r.) siatkarski mecz charytatywny. Stawką w tym pojedynku były wakacje nad morzem dla podopiecznych domów dziecka z województwa małopolskiego i kujawsko-pomorskiego.

Grupa ORLEN propaguje aktywny tryb życia, a także angażuje się w inicjatywy wspierające potrzebujących, szczególnie tych najmłodszych. Dlatego ANWIL i ORLEN OIL postanowiły połączyć te dwie wartości i zorganizować SUPER MECZ, który niezależnie od wyniku, pozwoli na zorganizowanie „Żeglarskich wakacji” nad Bałtykiem dla wychowanków i opiekunów jednego z domów dziecka (z Małopolski lub Kujaw) wspieranych przez Fundację ORLEN Dar Serca.

Jedną z głównych atrakcji nadmorskiego wypoczynku będą lekcje windsurfingu, które poprowadzi Przemysław Miarczyński, reprezentant Polski w windsurfingu, brązowy medalista olimpijski oraz multimedalista mistrzostw świata.

SUPER MECZ został rozegrany przed meczem Ligi Światowej na Tauron Arenie w Krakowie.

W role trenerów obu zespołów wcieliły się znane postaci ze świata siatkówki: Paweł Papke (wielokrotny reprezentant Polski w piłce siatkowej mężczyzn, a od 2015 roku prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej) i Witold Roman (wielokrotny medalista Mistrzostw Polski). Spotkanie miało zapewnioną profesjonalną obsługę sędziowską, a zawodnicy wystąpili w oryginalnych koszulkach reprezentacji.

orlen-oil_anwil_mecz-charytatywny

Na parkiecie lepsi okazali się amatorzy siatkówki z krakowskiej spółki Grupy ORLEN. Mimo zwycięstwa Małopolan beneficjentami piątkowej potyczki sportowej będę wychowankowie rodzinnego domu dziecka, będącego pod opieką Fundacji ORLEN Dar Serca, zarówno z województwa kujawsko-pomorskiego, jak i małopolskiego. Tym samym, mimo przegranej zawodników ze spółki ANWIL, nagroda trafi także do dzieci z naszego regionu.

ANWIL S.A.

MartinezFilm

Informacje

Film Włocławianina w TVP Historia

22 sierpnia 2019, Możliwość komentowania Film Włocławianina w TVP Historia została wyłączona

XVIII Włocławskie Zawody Balonowe 2019

22 sierpnia 2019, Możliwość komentowania XVIII Włocławskie Zawody Balonowe 2019 została wyłączona

Miejskie obchody Święta Wojska Polskiego

16 sierpnia 2019, Możliwość komentowania Miejskie obchody Święta Wojska Polskiego została wyłączona

Dożynki wojewódzkie w Ciechocinku

16 sierpnia 2019, Możliwość komentowania Dożynki wojewódzkie w Ciechocinku została wyłączona

Coraz trafniejsze kontrole zwolnień lekarskich

14 sierpnia 2019, Możliwość komentowania Coraz trafniejsze kontrole zwolnień lekarskich została wyłączona

Sobotni spacerek z przewodnikiem

14 sierpnia 2019, Możliwość komentowania Sobotni spacerek z przewodnikiem została wyłączona

Archiwa