NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Śmiertelne potrącenie pieszego w powiecie włocławskim

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło dzisiaj (14.01.2023) na DW-562 w miejscowości Nasiegniewo. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierująca samochodem seat potrącił 77-latka, który przechodził przez jezdnię poza obszarem zabudowanym. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Okoliczności zdarzenia wyjaśni śledztwo.

Włocławscy policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności w sprawie śmiertelnego wypadku, do którego doszło dzisiaj (14.01.2023) około godziny 17:30 na drodze wojewódzkiej 562 w gminie Fabianki. Z przeprowadzonych na miejscu czynności wstępnie wynika, że w miejscowości Nasiegniewo poza obszarem zabudowanym 32-letnia kierująca pojazdem seatem uderzyła w osobę, która przechodziła przez jezdnię z lewej strony na prawą patrząc zgodnie z kierunkiem ruchu pojazdu. Seat poruszał się od miejscowości Szpetal Górny w kierunku Dobrzynia nad Wisłą. W wyniku potrącenia 77-letni mieszkaniec gminy Fabianki poniósł śmierć na miejscu.

Kierująca autem w trakcie zdarzenia była trzeźwa. W sprawie tragicznego wypadku prowadzone jest śledztwo, które wyjaśni dokładne okoliczności zdarzenia.

KMP Włocławek