NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Słomka ptysiowa Brześcia w sklepach Dino

slomka-z-cukrem-125g

Firma Brześć nawiązała współpracę z siecią marketów Dino, w ramach której na sklepowych półkach pojawi się flagowy produkt zakładu z Brześcia Kujawskiego – słomka ptysiowa.

Krucha słomka jest sztandarowym wyrobem firmy i będzie sprzedawana w marce Brześć (w opakowaniach o wadze 125g.). Obie strony umowy nie ukrywają, że w przyszłości planują poszerzyć współpracę o sprzedaż kolejnych produktów.

„Cieszymy się, że zaufała nam kolejna sieć marketów, w której konsumenci będą mogli nabyć produkt, będący wizytówką naszej firmy. Słomka ptysiowa jest dobrą przekąską dla osób w każdym wieku i być może dlatego konsumenci tak chętnie po nią sięgają” – mówi Arkadiusz Drążek, dyrektor handlowy firmy Brześć.

Dino jest polską siecią marketów istniejącą na rynku już od 15 lat. Jej liczne sklepy znajdują się w sześciu województwach – wielkopolskim, kujawsko – pomorskim, dolnośląskim, opolskim, łódzkim oraz lubuskim.

Brześć jest rodzinną firmą, która w tym roku obchodzi 30-lecie swojej działalności. Specjalizuje się ona w produkcji tradycyjnych wyrobów cukierniczych, opartych na domowych recepturach.

Good One Group