NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Śledzik z PRL-em w tle

Zanim nadejdzie wyczekiwana wiosna czas pożegnać karnawał. Włocławskie Centrum Kultury przygotowuje dla mieszkańców naszego miasta atrakcyjną ofertę zabawy tanecznej nawiązującej do czasów PRL-u. Ci, którzy mają co wspominać i ci, którzy chcą poznać codzienność lat 60-tych i 70-tych będą mieli okazję pobawić się przy muzyce i w atmosferze tamtych lat.

W sobotę, 5. marca sale WCK przy ulicy Toruńskiej zamienią się w dawną stołówkę Grandmet-u zapraszając na „Śledzika w PRL-em w tle”. Pora przejrzeć szafy, bo mile widziane będą stroje nawiązujące do „peerelowskiej” mody.

Organizatorzy gwarantują niepowtarzalną atmosferę, wieczór pełen zabawy i śmiechu. Do tańca przygrywać będzie Kapela z Szaconkiem wykonująca utwory Staśka Wielanka oraz zespół Egzamin z repertuarem polskiej oraz światowej muzyki rozrywkowej od lat 60 ubiegłego wieku. Będą konkursy muzyczne i inne atrakcje. Przewidziana jest nagroda specjalna za najwierniejsze oddanie w stroju ducha tamtej epoki A na stołach pojawią się specjały dostępne tylko na kartki.

Przodownikom balu zostaną wręczone okolicznościowe dyplomy.

Włocławskie Centrum Kultury zaprasza do wspólnej zabawy. Wstęp 55 zł od osoby – każdy znajdzie coś dla siebie. Chętni proszeni są o niezwłoczny kontakt telefoniczny z WCK (nr tel. 54 232 10 30) – ilość miejsc ograniczona.