Siatkarki WTS KDBS Bank w dobrej formie

W sobotę (15.11) obydwa zespoły młodziczek WTS KDBS Bank rozegrały swoje turnieje ligowe. Pierwszy zespół podejmował u siebie Budowlanych Toruń 2 i Culmen Chełmno. W pierwszym meczu pierwszy set wygrały WTS-ki jednak dwa następne zespół z Torunia. Porażka w pierwszym meczu nie przeszkodziła w dobrej grze z siatkarkami z Chełmna. WTS KDBS 1 wygrał ten mecz w dwóch setach. Tym samym zespół utrzymał się w pierwszej lidze i na czele tabeli.

wts

Drugi zespół młodziczek grał na wyjeździe w Toruniu. W pierwszym meczu dziewczęta zwyciężyły siatkarki Tucholanki z Tucholi 2:0 (25:10 i 25:18). Drugi mecz z zespołem Budowlanych Toruń 1 miał podobny przebieg, nasz zespół wygrał dość gładko 2:0 (25:6 i 25:18). Tym samym WTS KDBS 2 awansował do 3 ligi.