Informacje 19 sierpnia 2011

Rosiak najlepszy w Warszawie

Redakcja: Kujawianin

Michał Rosiak po raz kolejny w tym roku odniósł zwycięstwo podczas rozgrywanego w dniu 14 sierpnia w Warszawie mitingu lekkotletycznego CUD NAD WISŁĄ.

Zawodnik VECTRY-DGS w swoim najdłuższym skoku w konkursie „poszybował” na odległość 7,65. Na drugim miejscu uplasował się Łukasz Masłowski 7,62 a trzeci w konkursie był Michał Łuksiak 7,23.

Vectra-DGS

NA ANTENIE
Łączenie...
Aplikacja Nasz Włocławek Zainstaluj na ekranie głównym