NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Reggae na Wiśle: Majestic

W sobotę 22 sierpnia o 18.00 na scenie na Wiśle zagra zespół znany z Must Be The Music, specjalizujący się w reggae i ska. Majestic od prawie 10 lat robi zamieszanie na scenie muzycznej w Polsce i próbuje także m.in. w Anglii, Niemczech i na Litwie.

Ich żywiołem są koncerty – do tej pory wystąpili blisko 500 razy. Zespół rodem z Gdańska prezentuje muzykę taneczno-energetyczną (mix ska, reggae, rock), a to w połączeniu z wybuchową sekcja dętą, specyficznym poczuciem humoru oraz z dobrym kontaktem z publiką baaardzo pozytywnie oddziaływuje!

Wystąpili w programie Must Be The Music, gdzie dotarli aż do półfinału (2 edycja, Polsat 2011) oraz u Kuby Wojewódzkiego jako gość muzyczny. Wielokrotnie nagradzani na przeglądach i konkursach w całym kraju (między innymi: Ostróda Reggae Festiwal, KortoFest). W 2013 ukazała się ich druga płyta „Przyzwoita”, a w wielu rozgłośniach radiowych można usłyszeć singlowe utwory – tytułową „Przyzwoitą” oraz „Jedziemy”.

W grupie Majestic na puzonie gra włocławianin Marcin Dzięcielewski. W 2012 roku zespół grał na Dniach Włocławka, a rok później w Spichrzu.

CK Browar B