NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Prawa człowieka w obiektywie

Stowarzyszenie Obywateli Projekt Włocławek, Centrum Doskonalenia i Edukacji, Stowarzyszenie Projekt: POLSKA oraz mlodywloclawek.pl zapraszają na otwarcie wystawy „Prawa człowieka w obiektywie”. Pokazanie wystawy we Włocławku jest inauguracją rozpoczęcia działalności w naszym mieście przedstawicieli Amnesty International.
Otwarcie nastąpi 21 maja br. w piątek o godz. 13:45 w siedzibie Centrum Doskonalenia i Edukacji przy ul. Nowomiejskiej 25.

Wystawie towarzyszyć będzie warsztat Anty-dyskryminacyjny dla uczniów włocławskich szkół ponadgimnazjalnych, przeprowadzony przy udziale młodego aplikanta trenerskiego AI – Rafała Korasiewicza.

Wystawa wpisuje się w moduł „Niezbywalne Prawa Człowieka”, który jest częścią tegorocznej Akcji „Masz glos, masz wybór” i odbywa się w ramach Inkubatora Inicjatyw Młodzieżowych, który jest realizowany w Projekcie „Działania aktywizujące młodych bezrobotnych i uczniów szkół ponadgimnazjalnych” i współfinansowany przez Fundację im. Stefana Batorego w Funduszu Kryzysowego OSI.

Materiał nadesłał ProjektWloclawek