Opublikowano: pon, Wrz 9th, 2019

Półkolonie z Bazą Przygody

Harcerskie Półkolonie z Bazą Przygody współfinansowane przez Fundację Anwil dla Włocławka przyciągają liczną rzeszę odbiorców.

W ubiegłym miesiącu odbyły się Harcerskie Półkolonie z Bazą Przygody, trwająca 5 dni bogata oferta programowa adresowana dla dzieci z różnych środowisk. Już od 5 lat towarzyszą one najmłodszym włocławianom podczas letniego wypoczynku. Półkolonie nie odbyłyby się, gdyby nie pomoc i wsparcie Fundacji Anwil dla Włocławka.

Fot: ZHP Włocławek

 

Fot: ZHP Włocławek

 

Organizatorem przedsięwzięcia są instruktorzy Hufca ZHP Włocławek stanowiący kadrę wychowawczą półkolonii. Zaangażowani zostali również wolontariusze do przeprowadzenia działań programowych. Na każdy dzień zostały przygotowane atrakcje, takie jak wstęp na park linowy, zwiedzanie remizy strażackiej, kąpiele słoneczne i wodne nad Jeziorem Czarne. Kolonistom udało się również dotrzeć na zamknięty trening naszych koszykarskich Mistrzów Polski – Anwilu Włocławek. Nie zabrakło elementów typowo harcerskich jak zajęcia survivalowe, budowanie obrzędowości małych grup, szkolenia z Pierwszej Pomocy, gry terenowej czy ogniska harcerskiego przygotowanego na zwieńczenie tej pięciodniowej przygody.

Co roku Półkolonie z Bazą Przygody cieszą się ogromną liczbą kolonistów, a jeszcze większą ilością zgłoszeń. W tym roku harcerskiej przygody mogło doświadczyć 120 uczestników. Jest to świetna okazja, by zarazić się harcerstwem i dołączyć na stałe.

ZHP Włocławek

MartinezFilm

Informacje

Polska pod Krzyżem – Spotkanie modlitewne na lotnisku w Kruszynie

13 września 2019, Możliwość komentowania Polska pod Krzyżem – Spotkanie modlitewne na lotnisku w Kruszynie została wyłączona

Niedziela z kustoszem na wystawie czasowej „W kuźni Andrzeja Schmidta”

12 września 2019, Możliwość komentowania Niedziela z kustoszem na wystawie czasowej „W kuźni Andrzeja Schmidta” została wyłączona

Dewastacja ławki. Udzielenie pomocy diabetykowi.

9 września 2019, Możliwość komentowania Dewastacja ławki. Udzielenie pomocy diabetykowi. została wyłączona

Narodowe Czytanie W KPCEN we Włocławku

9 września 2019, Możliwość komentowania Narodowe Czytanie W KPCEN we Włocławku została wyłączona

Półkolonie z Bazą Przygody

9 września 2019, Możliwość komentowania Półkolonie z Bazą Przygody została wyłączona

Sesja popularnonaukowa pt. “Śladami II wojny światowej”

9 września 2019, Możliwość komentowania Sesja popularnonaukowa pt. “Śladami II wojny światowej” została wyłączona

Archiwa