Opublikowano: wt, Cze 5th, 2018

Policjanci z Włocławka zagrali charytatywnie dla Igora

III Włocławski Turniej Nocnych Marków nie mógł odbyć się bez udziału włocławskich policjantów, którzy zawsze chętnie włączają się w działania charytatywne. Tym razem mundurowi strzelali gole dla Igora – chłopca cierpiącego na dziecięce porażenie mózgowe. Nasi gracze pokonali pozostałe drużyny, a swój zwycięski puchar i policyjną maskotkę – polfinka z radością przekazali Igorowi.

W miniony piątek (01.06.18) na boisku przy Zespole Szkół nr 11 we Włocławku po raz trzeci odbył się Włocławski Turniej Nocnych Marków. Ideą zawodów jest niesienie pomocy chorym dzieciom, dlatego wśród zawodników nie mogło zabraknąć włocławskich policjantów, którzy chętnie włączają się w różnego rodzaju akcje charytatywne. Policyjna drużyna brała udział również w dwóch poprzednich edycjach turnieju, gdzie walczyła nie tylko o zwycięstwo, ale także i o uśmiech chorych dzieci.

Tym razem na boisku rywalizowało 10 drużyn, poza mundurowymi znaleźli się tam jeszcze przedstawiciele wielu firm i instytucji z regionu. Wszyscy zaciekle, ale z uśmiechem na ustach, kopali piłkę i strzelali gole dla Igora Trymerskiego – chłopca cierpiącego na dziecięce porażenie mózgowe. Ostatecznie najlepszymi graczami okazali się policjanci i to właśnie oni przekazali chłopcu swój zwycięski puchar i policyjną maskotkę – polfinka. Pieniądze zebrane podczas imprezy trafią na rehabilitację Igora, któremu życzymy dużo zdrowia i radości.

KMP we Włocławku

Jamróz - Rowery” height=
MartinezFilm

Informacje

Brukarnia 2018

15 sierpnia 2018, Możliwość komentowania Brukarnia 2018 została wyłączona

Odpowiedzą za posiadanie narkotyków

13 sierpnia 2018, Możliwość komentowania Odpowiedzą za posiadanie narkotyków została wyłączona

Małoletni i alkohol

9 sierpnia 2018, Możliwość komentowania Małoletni i alkohol została wyłączona

ZUS zaprasza lekarzy na konsultacje

8 sierpnia 2018, Możliwość komentowania ZUS zaprasza lekarzy na konsultacje została wyłączona

Podwórkowe czytanie – wakacyjne spotkanie z bajkami

7 sierpnia 2018, Możliwość komentowania Podwórkowe czytanie – wakacyjne spotkanie z bajkami została wyłączona

Międzynarodowo na ludowo

6 sierpnia 2018, Możliwość komentowania Międzynarodowo na ludowo została wyłączona

Archiwa