NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Policjanci z Włocławka najlepsi w turnieju piłki nożnej

Włocławscy policjanci zajęli pierwsze miejsce w XVI Halowym Turnieju Piłki Nożnej zorganizowanym przez Zarząd Wojewódzki w Bydgoszczy NSZZ Policjantów (17.04.2023). Honorowy patronat nad imprezą objął nadinspektor Piotr Leciejewski – Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy.

Policjanci z Włocławka kolejny już raz wzięli udział w XVI Halowym Turnieju Piłki Nożnej, który zorganizował Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów w Bydgoszczy. W Hali Sportowo-Widowiskowej „Łuczniczka” nasi piłkarze zmierzyli się najpierw z drużynami z Bydgoszczy, Sępólna Krajeńskiego, Torunia i Żnina. Na tym etapie turnieju włocławscy mundurowi odnotowali dwa zwycięstwa oraz jeden remis i porażkę, co pozwoliło im zająć II miejsce w grupie i awansować do dalszej fazy turnieju.

Ćwierćfinał to spotkanie z policjantami z Mogilna, których pokonaliśmy po zaciętym meczu i rzutach karnych, awansując do półfinału. Tutaj przyszło nam zmierzyć się z policjantami z Oddziałów Prewencji Policji w Bydgoszczy, których pokonaliśmy 2:1. W niezwykle emocjonującym meczu finałowym rywalizowaliśmy z funkcjonariuszami ze Świecie. O ostatecznym wyniku i tym samym zwycięstwie policjantów z Włocławka zadecydowały rzuty karne.

Wśród wyróżnionych podczas rozgrywek znaleźli się nasi koledzy Mateusz Gajewski i Grzegorz Nowakowski, którzy odebrali nagrodę dla najlepszego bramkarza i zawodnika turnieju. Jesteśmy bardzo dumni z naszej ekipy i już trzymamy kciuki na kolejne zwycięskie mecze!

KMP Włocławek