NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Pogrzeb 2,5 letniego Oliwiera w czwartek

W piątek 14 lutego br. zmarł 2,5 letni Oliwier, syn Piotra Czajkowskiego, głównego organizatora aukcji charytatywnej Włocławek dla Radka. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w czwartek 20 lutego 2014r. we Włocławku.

W sobotę przekazaliśmy Państwu smutną informację dotyczącą śmierci malutkiego Oliwiera. W czwartek Oliwier przeszedł specjalistyczne badania, na podstawie których skierowano go na natychmiastową operację. Niestety podczas operacji chłopczyk zmarł. Tragizmu dodaje fakt, że wcześniej nie było przesłanek, że sprawy mogą potoczyć się w tak dramatyczny sposób. Oliwier odszedł od nas w piątek 14 lutego 2014 r. Miał 2,5 roku.

Msza św. pogrzebowa odbędzie się w czwartek 20 lutego 2014 r., o godzinie 12.30 w kościele Parafii Najświętszego Zbawiciela we Włocławku, przy ul. Reymonta 11/13. O godzinie 13.30 odbędą się uroczystości pogrzebowe na Cmentarzu Komunalnym we Włocławku.

Zrozpaczeni rodzice po starcie 2,5 letniego Oliwiera proszą o przybycie na pogrzeb ich syna z zielonymi balonikami, które Oliwier bardzo lubił.