Opublikowano: wt, Gru 4th, 2012

Pierwsze puchary i medale „Solidarności” rozdane

NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Szkolnictwa Wyższego Kujaw i Ziemi Dobrzyńskiej był organizatorem I Otwartych Mistrzostw Włocławka w tenisie stołowym.

W sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 14 we Włocławku rywalizowało: 14 mężczyzn i 2 kobiety. Wśród nich byli m.in. wychowankowie włocławskiego Startu: Sławomir Golasiński –  wielokrotny medalista mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych i Paulina Trzcińska, obecnie reprezentująca Unię Choceń.

W gronie kobiet triumfowała Paulina Trzcińska ze Szkoły Podstawowej w Śmiłowicach, która w finałowym pojedynku wygrała z Ewę Wichrowską z Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku.

W rywalizacji mężczyzn bezapelacyjnie zwyciężył Sławomir Golasiński z Domu Dziecka w Lubieniu Kujawskim, który w decydującej walce pokonał Jacka Iwaniszczuka z Zespołu Szkół Samochodowych we Włocławku. Natomiast po brąz sięgnął najstarszy zawodnik turnieju, Konstanty Idziak.  Grający na co dzień w amatorskiej lidze tenisa stołowego, 73- letni emeryt Szkoły Podstawowej  w Piotrkowie Kujawskim, pokonał w meczu o III miejsce ks. Przemysława Janiaka  z Zespołu Szkół Ekonomicznych we Włocławku. Piąte miejsce przypadło Radosławowi Babińskiemu ze Szkoły Podstawowej  w Śmiłowicach, a na szóstej pozycji uplasował się Wojciech Jaranowski, przewodniczący „Solidarności” oświatowej we Włocławku. Kolejne lokaty zajęli: Robert Ratkowski ze Szkoły Podstawowej  nr 14 we Włocławku i Krzysztof Kowalski z  Zespołu Szkół  nr 3 we Włocławku.

W załącznikach kilka zdjęć z turnieju. Więcej zdjęć na stronie: www.optysie.pl

Przewodniczący KM
Wojciech Jaranowski

MartinezFilm

Informacje

Polska pod Krzyżem – Spotkanie modlitewne na lotnisku w Kruszynie

13 września 2019, Możliwość komentowania Polska pod Krzyżem – Spotkanie modlitewne na lotnisku w Kruszynie została wyłączona

Niedziela z kustoszem na wystawie czasowej „W kuźni Andrzeja Schmidta”

12 września 2019, Możliwość komentowania Niedziela z kustoszem na wystawie czasowej „W kuźni Andrzeja Schmidta” została wyłączona

Dewastacja ławki. Udzielenie pomocy diabetykowi.

9 września 2019, Możliwość komentowania Dewastacja ławki. Udzielenie pomocy diabetykowi. została wyłączona

Narodowe Czytanie W KPCEN we Włocławku

9 września 2019, Możliwość komentowania Narodowe Czytanie W KPCEN we Włocławku została wyłączona

Półkolonie z Bazą Przygody

9 września 2019, Możliwość komentowania Półkolonie z Bazą Przygody została wyłączona

Sesja popularnonaukowa pt. “Śladami II wojny światowej”

9 września 2019, Możliwość komentowania Sesja popularnonaukowa pt. “Śladami II wojny światowej” została wyłączona

Archiwa