NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku oraz Zespół Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku zapraszają najmłodszych mieszkańców Włocławka i okolic wraz z rodzicami na bajkę muzyczną zatytułowaną „Ostinato”. Spektakl z warstwą muzyczną przybliży widzom tajemnicze zjawisko muzyczne nazywane ostinato. Przedstawienie będzie też świetną okazją do poznania instrumentów muzycznych, na których uczą się grać uczniowie włocławskiej szkoły muzycznej. Zabrzmią autorskie utwory oraz znane i popularne melodie w ciekawych aranżacjach.

Uczniowie ZSM wystąpią na gościnnych deskach Teatru Impresaryjnego im. Włodzimierza Gniazdowskiego w niedzielę, 19 marca 2023 roku, dwukrotnie: o godz. 10:30 i 12:30. Bajka w reżyserii pani Katarzyny Michalskiej wystawiona zostanie w ramach cyklu Niedzielne Spektakle Familijne.

Bilety w cenie 5 złotych będzie można nabyć od 6 marca 2023 roku w siedzibie Zespołu Szkół Muzycznych przy ul. Wiejskiej 29 (tel. 54 231 19 88) od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00.

ZSM we Włocławku