NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Operetka na WYNOS!

Zapraszamy na 2 plenerowe koncerty operetkowe w brawurowym wykonaniu znakomitych śpiewaków (Liza Wesołowska – sopran, Tomasz Maleszewski – tenor, Damian Domalewski – wokal) oraz tancerzy baletu Teatru Scena Kamienica z największymi przebojami takich twórców, jak: Johann Strauss, Emmerich Kalman, Franz Lehar i inni! Nie zabraknie licznych anegdot związanych z lekką odmianą opery w wydaniu prowadzącego Macieja Michałkowskiego. Tak jak przed dwoma wiekami wędrowne trupy teatralne odwiedzały miasta i wsie, tak i my pragniemy umilić czas koncertami dostarczanymi bezpośrednio pod miejsce zamieszkania!

W obliczu trwającej ogólnoświatowej pandemii działania tego typu stanowią znakomitą alternatywę dla koncertów odbywających się w placówkach kulturalnych, a poprzez przystępność odbioru każda zainteresowana osoba może bezpłatnie uczestniczyć w wydarzeniu muzycznym.
W programach koncertów nie zabraknie największych szlagierów z operetek „Księżniczka Czardasza”, „Zemsta Nietoperza”, „Wesoła Wdówka”, „Baron Cygański”, a także czardaszy, walców i foxtrottów.

Dla dzieci uczestniczących w wydarzeniu będą wręczane kolorowanki „Pokoloruj operetkę” wraz z ciekawostkami, rebusami i wykreślanką. Gorąco zachęcamy do przesyłania prac dzieci, abyśmy stworzyli wielką galerię zdjęć. Autorzy kolorowanek, które zbiorą najwięcej polubień na profilu Facebook Stowarzyszenia otrzymają wyjątkowe nagrody niespodzianki!

Zapraszamy na 2 koncerty, które odbędą się w następujących miejscowościach Gminy Brześć Kujawski:

26 czerwca 2021
godz. 15:00
SKWER MIEJSKI
pl. Wł. Łokietka, BRZEŚĆ KUJAWSKI

godz. 17:00
OGRODY UZDROWISKA WIENIEC SP. Z O.O.
ul. Brzozowa 1, WIENIEC ZDRÓJ

Wydarzenie odbywa się zgodnie z aktualnymi zasadami bezpieczeństwa w związku ze stanem epidemii w Polsce.
Prosimy o stosowanie się do komunikatów emitowanych przed koncertami.
Koncerty odbywają się także w przypadku opadów deszczu.

Zadanie publiczne jest finansowane ze środków Gminy Brześć Kujawski

Stowarzyszenie Operetka Wrocławska