Opublikowano: czw, Maj 12th, 2016

OKbus-em do centrum Warszawy i na Lotnisko Modlin – Konkurs

logo-okbus

W kwietniu na wybranych trasach w Polsce pojawiły się autobusy nowego przewoźnika OKbus. Nowoczesne i komfortowe pojazdy dowożą pasażerów z różnych regionów Polski do centrum Warszawy i z powrotem.

OKbus to nowa marka na rynku przewozów łącząca komfortowe podróżowanie z niskimi cenami. Charakterystyczne, pomarańczowe autobusy Scania i Mercedes pojawiły się w kwietniu na trasach łączących z Warszawą nie tylko duże, lecz także mniejsze miejscowości. Autobusy OKbus już kursują z i do centrum Warszawy, Lotniska Modlin, Łodzi, Torunia, Płocka, Ciechocinka czy Włocławka. OKbus zapewnia dogodne dojazdy nie tylko dla podróżujących, lecz także na przykład dla pracujących i studiujących w stolicy. Rozkład jazdy będzie regularnie aktualizowany, a w przypadku kursów z Łodzi na lotnisko Modlin dopasowany jest do godzin przylotów i odlotów. W planach jest uruchomienie kolejnych tras jeszcze w tym roku.

Nowa marka jest jednym z tańszych przewoźników w kraju, oferując ceny już od 9 zł. Aby skorzystać z najkorzystniejszych przejazdów, należy zarezerwować bilet online z wyprzedzeniem. Co ważne, kupujący ma gwarancję pełnego zwrotu ceny biletu, jeśli zrezygnuje z kursu. To pierwsza i jedyna tego typu oferta, która umożliwia zaplanowanie podróży czy dojazdu bez ryzyka. Dotyczy to wyłącznie biletów kupionych online na stronie www.okbus.pl, dlatego najlepiej skorzystać z tej drogi zakupu i śledzić wiadomości na stronie OKbus oraz na profilu na Facebooku. Właśnie tam będą pojawiać się informacje o nowościach, konkursach i promocjach.

Wszystkie pojazdy OKbus są niezwykle komfortowe. Do standardowego wyposażenia należą: klimatyzacja, bezpłatny dostęp do internetu, gniazdka 230 V i lampki do czytania przy każdym z foteli. Ponadto wszyscy pasażerowie będą mieć do dyspozycji wygodne, skórzane fotele z wbudowanym tabletem. Przy jego pomocy można korzystać z internetu, zagrać w grę, obejrzeć film czy posłuchać muzyki. Dzięki temu podróż minie błyskawicznie.

Za nową marką stoi firma Trans Kinetik, znana do tej pory z linii autobusowych ModlinBus, dowożących pasażerów na lotnisko w Modlinie. Jest to jedyny przewoźnik realizujący bezpośrednie połączenie z centrum Warszawy do portu lotniczego w Modlinie i wyłączny operator autobusowy akredytowany przez Lotnisko Warszawa-Modlin. Dlatego OKbus to kilkuletnie doświadczenie w obsłudze pasażerów oraz gwarancja tanich i komfortowych przejazdów.

Bilety można będzie kupić przez wygodny, internetowy system rezerwacji na stronie www.okbus.pl, a także za pośrednictwem sieci punktów sprzedaży lub bezpośrednio u kierowcy.

okbus_nowa_jakosc_na_rynku_przewozow

Z tej też okazji OKbus wraz z naszym portalem zaprasza Państwa do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są 3 dwuosobowe vouchery.

Uwaga Konkurs!

Trzy osoby, które odpowiedzą prawidłowo na pytanie:  W jakich trzech miastach zatrzymuje się OKbus? Otrzymają po jednym podwójnym voucherze. Odpowiedzi prosimy przysyłać na adres: redakcja@naszwloclawek.pl w tytule maila wpisujemy: Konkurs – OKbus. W odpowiedzi należy podać także swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu. Na zgłoszenia czekamy do 16 maja 2016 roku.
Vouchery będą wysyłane drogą elektroniczną. Termin oraz cel podróży do uzgodnienia z przedstawicielem OKbusa poprzez kontakt telefoniczny albo mailowy.

MartinezFilm

Informacje

Film Włocławianina w TVP Historia

22 sierpnia 2019, Możliwość komentowania Film Włocławianina w TVP Historia została wyłączona

XVIII Włocławskie Zawody Balonowe 2019

22 sierpnia 2019, Możliwość komentowania XVIII Włocławskie Zawody Balonowe 2019 została wyłączona

Miejskie obchody Święta Wojska Polskiego

16 sierpnia 2019, Możliwość komentowania Miejskie obchody Święta Wojska Polskiego została wyłączona

Dożynki wojewódzkie w Ciechocinku

16 sierpnia 2019, Możliwość komentowania Dożynki wojewódzkie w Ciechocinku została wyłączona

Coraz trafniejsze kontrole zwolnień lekarskich

14 sierpnia 2019, Możliwość komentowania Coraz trafniejsze kontrole zwolnień lekarskich została wyłączona

Sobotni spacerek z przewodnikiem

14 sierpnia 2019, Możliwość komentowania Sobotni spacerek z przewodnikiem została wyłączona

Archiwa