NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

OKbus-em do centrum Warszawy i na Lotnisko Modlin – Konkurs

logo-okbus

W kwietniu na wybranych trasach w Polsce pojawiły się autobusy nowego przewoźnika OKbus. Nowoczesne i komfortowe pojazdy dowożą pasażerów z różnych regionów Polski do centrum Warszawy i z powrotem.

OKbus to nowa marka na rynku przewozów łącząca komfortowe podróżowanie z niskimi cenami. Charakterystyczne, pomarańczowe autobusy Scania i Mercedes pojawiły się w kwietniu na trasach łączących z Warszawą nie tylko duże, lecz także mniejsze miejscowości. Autobusy OKbus już kursują z i do centrum Warszawy, Lotniska Modlin, Łodzi, Torunia, Płocka, Ciechocinka czy Włocławka. OKbus zapewnia dogodne dojazdy nie tylko dla podróżujących, lecz także na przykład dla pracujących i studiujących w stolicy. Rozkład jazdy będzie regularnie aktualizowany, a w przypadku kursów z Łodzi na lotnisko Modlin dopasowany jest do godzin przylotów i odlotów. W planach jest uruchomienie kolejnych tras jeszcze w tym roku.

Nowa marka jest jednym z tańszych przewoźników w kraju, oferując ceny już od 9 zł. Aby skorzystać z najkorzystniejszych przejazdów, należy zarezerwować bilet online z wyprzedzeniem. Co ważne, kupujący ma gwarancję pełnego zwrotu ceny biletu, jeśli zrezygnuje z kursu. To pierwsza i jedyna tego typu oferta, która umożliwia zaplanowanie podróży czy dojazdu bez ryzyka. Dotyczy to wyłącznie biletów kupionych online na stronie www.okbus.pl, dlatego najlepiej skorzystać z tej drogi zakupu i śledzić wiadomości na stronie OKbus oraz na profilu na Facebooku. Właśnie tam będą pojawiać się informacje o nowościach, konkursach i promocjach.

Wszystkie pojazdy OKbus są niezwykle komfortowe. Do standardowego wyposażenia należą: klimatyzacja, bezpłatny dostęp do internetu, gniazdka 230 V i lampki do czytania przy każdym z foteli. Ponadto wszyscy pasażerowie będą mieć do dyspozycji wygodne, skórzane fotele z wbudowanym tabletem. Przy jego pomocy można korzystać z internetu, zagrać w grę, obejrzeć film czy posłuchać muzyki. Dzięki temu podróż minie błyskawicznie.

Za nową marką stoi firma Trans Kinetik, znana do tej pory z linii autobusowych ModlinBus, dowożących pasażerów na lotnisko w Modlinie. Jest to jedyny przewoźnik realizujący bezpośrednie połączenie z centrum Warszawy do portu lotniczego w Modlinie i wyłączny operator autobusowy akredytowany przez Lotnisko Warszawa-Modlin. Dlatego OKbus to kilkuletnie doświadczenie w obsłudze pasażerów oraz gwarancja tanich i komfortowych przejazdów.

Bilety można będzie kupić przez wygodny, internetowy system rezerwacji na stronie www.okbus.pl, a także za pośrednictwem sieci punktów sprzedaży lub bezpośrednio u kierowcy.

okbus_nowa_jakosc_na_rynku_przewozow

Z tej też okazji OKbus wraz z naszym portalem zaprasza Państwa do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są 3 dwuosobowe vouchery.

Uwaga Konkurs!

Trzy osoby, które odpowiedzą prawidłowo na pytanie:  W jakich trzech miastach zatrzymuje się OKbus? Otrzymają po jednym podwójnym voucherze. Odpowiedzi prosimy przysyłać na adres: redakcja@naszwloclawek.pl w tytule maila wpisujemy: Konkurs – OKbus. W odpowiedzi należy podać także swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu. Na zgłoszenia czekamy do 16 maja 2016 roku.
Vouchery będą wysyłane drogą elektroniczną. Termin oraz cel podróży do uzgodnienia z przedstawicielem OKbusa poprzez kontakt telefoniczny albo mailowy.