NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Odnaleziono zaginionego starszego mężczyznę

14 lipca 2011

Dzięki informacjom przekazywanym przez media lokalne po kilkunastu godzinnych poszukiwań udało się odnaleźć 76-letniego mężczyznę, którego zaginięcie zgłosiła wczoraj rodzina. Mężczyzna znalazł się niedaleko Dobrzynia n/Wisłą w powiecie lipnowskim.

Około godziny 22:00 dyżurny włocławskiej policji otrzymał informację, że kilka godzin wcześniej ze swojego domu we Włocławku wyszedł i do tej pory nie powrócił 76-letni mężczyzna.
Po kilkunastu godzinach od zgłoszenia do policjantów zadzwoniła kobieta informując o idącym drogą nr 562, która prowadzi z Włocławka do Dobrzynia n/Wisłą w okolicach Strachonia starszego mężczyzny. Zgłaszająca skojarzyła sobie mężczyznę po zielonych sztruksach, dzięki podawanym komunikatom w mediach lokalnych. Natychmiast powiadomiony dyżurny KPP w Lipnie, skierował w miejsce wskazane patrol z Posterunku Policji w Dobrzyniu n/Wisłą, który odnalazł idącego mężczyznę odpowiadającego rysopisowi zaginionego. Po przewiezieniu do komendy i potwierdzeniu tożsamość mężczyzny policjanci przekazali pod opiekę rodziny.
W poszukiwaniach brało udział kilkunastu policjantów z powiatu włocławskiego i lipnowskiego.

KMP Włocławek