NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

O drugim i trzecim miejscu w tabeli zadecyduje mecz zaległy.

Zwycięstwem nauczycieli Zespołu Szkół Technicznych zakończyły się dwa zaległe spotkania Mistrzostw Włocławka Nauczycieli w minisiatkówce czteroosobowej, zorganizowanych przez NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania Kujaw i Ziemi Dobrzyńskiej.

minisiatkowka-wloclawek

W pierwszym swoim występie belfrzy z ul. Ogniowej pokonali drużynę Chemika 3:1 ( 23,-25,15,19), która ostatecznie zajęła IV miejsce w rozgrywkach. Pierwsze dwa sety były bardzo zacięte, a o zwycięstwie zadecydowały końcówki tych partii. Następne odsłony to dominacja gospodarzy, którzy już nie dopuścili rywali do tak dramatycznych wydarzeń.

W drugim spotkaniu Zespół Szkół Technicznych pokonał ZSP Nasiegniewo 3:0 ( 14,26,23). Pierwszy set miał jednostronny przebieg. Nikt się nie spodziewał, ze dwie następne partie przyniosą tak dramatyczne emocje, w których niesamowita walka toczyła się punkt za punkt. Jednak w ich końcówkach team z ul. Ogniowej zachował więcej zimnej krwi, wygrywając je na przewagę.