NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Nocne polowanie na rabaty we Wzorcowni

W najbliższy piątek, 26 listopada Wzorcownia zaprasza wszystkich Klientów na „Nocne polowanie na rabaty.” Między godziną 20:00 a 24:00 w wielu salonach rabaty sięgną aż 50%, a dla Gości Centrum dodatkowo przygotowano wiele konkursów, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody.

Nocne polowanie na rabaty to wyjątkowa okazja dla wszystkich Klientów Wzorcowni, którzy  pragną skorzystać z cenowych bestsellerów. Salony specjalnie dla zainteresowanych Klientów Centrum przygotowało wiele promocji i niespodzianek. Najważniejsze z nich to wysokie rabaty, które zadowolą wszystkich łowców okazji – sięgając nawet 50 procent. Pomimo, że za oknami nie rozpoczęła się jeszcze zima, wyjątkowymi zniżkami we Wzorcowni zostały objęte kolekcje zimowe, które w trwającym sezonie są wyjątkowo atrakcyjne.

W celu urozmaicenia i umilenia Klientom zakupowego szaleństwa, Wzorcownia przygotowała wiele interesujących konkursów, m.in.: konkurs na największe zakupy czy na paragon o określonej wartości. Na zwycięzców zabaw czekać będą cenne nagrody. Każdy Klient przy okazji „nocnego polowania na rabaty” otrzyma szansę wygrania m.in. aparatu cyfrowego oraz wielu innych, atrakcyjnych nagród.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej: www.wzorcowniawloclawek.com