NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Noc Kina w całej Polsce!
10 edycja, już 9 grudnia (piątek), godzina 23:00


Noc Kina to całonocna impreza filmowa, w trakcie której można oglądać najciekawsze filmy z ostatnich lat. Podczas Nocy Kina 1 bilet upoważnia do przemieszczania się między wszystkimi salami.

W tym roku, to już 10. edycja Nocy Kina, która swym zasięgiem objęła aż 18 miast Polski. Ostatnia zgromadziła rekordową widownię 26 tysięcy widzów.

Podobnie, jak podczas poprzednich edycji Nocy Kina, także i tym razem widzowie będą mogli oglądać filmy od godziny 23-ciej aż do białego rana (do godziny około 5 rano dnia następnego). Seanse filmowe odbywać się będą we wszystkich salach, w 24 kinach sieci Multikino i Silver Screen Łódź.

Nadchodząca Noc Kina będzie Nocą Kina z Axe. Oznacza to, że Organizatorzy dołożyli wszelkich starań, aby był zachowany klimat męskiego testosteronu oraz uwodzenia. Zarówno Panie jak i Panowie znajdą na pewno coś ciekawego dla siebie w przygotowanym repertuarze.

Repertuar 10. edycji Nocy Kina z Axe:

W tym roku Organizatorzy podzielili filmy na 4 kategorie oddające charakter Axe: „nieziemskie uwodzenie”, „z przymrużeniem oka”, „mocne wrażania!” oraz „daj się zaskoczyć”. Łącznie we wszystkich kinach zaprezentowanych będzie 13 różnych filmów. Szczegółowy repertuar dla każdego kina, jak poniżej:

Multikino – Włocławek

AXE Excite – nieziemskie uwodzenie
O północy w Paryżu oraz Kocha, lubi, szanuje

Axe Click – z przymrużeniem oka
Kac Vegas w Bangkoku oraz Szefowie wrogowie

Axe Vice – mocne wrażania!
Dom snów oraz Naznaczony

Axe Twist – daj się zaskoczyć
X-Men Pierwsza klasa* oraz Kod nieśmiertelności

Szczegółowe informacje o numerach sal i godzinach emisji poszczególnych filmów są  zamieszczone na karnecie, który dołączony jest do każdego zakupionego biletu w kasie biletowej. W przypadku biletów zakupionych online, widzowie otrzymają karnety przed imprezą w kinie, które zostało wybrane przez klienta podczas zakupu biletu online. Projekcje filmowe rozpoczynają w krótkich odstępach czasowych. Tak, aby widzowie mogli obejrzeć kilka filmów w wybranej przez siebie kolejności.

Bilety już w sprzedaży, w cenie:

16 zł – cena obowiązująca do 8 grudnia włącznie. Bilety do nabycia w kasach biletowych w całej sieci Multikino oraz Silver Screen Łódź oraz online na www.multikino.pl

13 zł – bilet grupowy, min. 15 szt. Bilety grupowe do nabycia wyłącznie w kasach biletowych do 8 grudnia włącznie. Bilety grupowe nie będą sprzedawane w dniu imprezy, ani online.

W dniu imprezy, 9 grudnia, bilety na Noc Kina będą sprzedawane zarówno w kasach biletowych oraz online wyłącznie w cenie 19 zł.

Od Anioła dla wszystkich fanów NOCY KINA Z AXE specjalna oferta na facebook.com/axepl

W dniu imprezy, nie będzie prowadzona sprzedaż biletów w tańszych cenach, ani w żadnych innych promocyjnych cenach. Zachęcamy Wszystkich do wcześniejszego zakupu biletów, tak aby uniknąć kolejek na parę godzin przed imprezą. Noc Kina z Axe startuje punktualnie o godzinie 23-stej w piątek (9 grudnia).

To jubileuszowa edycja. Mamy nadzieję, że wszyscy fani Nocy Kina będą wraz z nami świętować 10. edycję. Dla wszystkich jej uczestników Axe przygotowało niespodzianki.
Podpowiadamy. Warto abyście przybyli punktualnie :)

Ograniczenie wiekowe:
Wstęp na Noc Kina mają osoby od 16 roku życia.

Osoby niepełnoletnie proszone są o posiadanie przy sobie legitymacji szkolnej oraz zgody rodzica lub opiekuna prawnego.

Wzór zgody pisemnej:

Wyrażam zgodę na uczestniczenie mojego syna/mojej córki [imię i nazwisko] w Nocy Kina w Multikinie [nazwa kina] w dn. 09-10.12.11. w godz. 23:00 – 05:00 [imię, nazwisko, numer tel. i podpis rodzica].

Aktualne informacje o Nocy Kina na www.multikino.pl

Sponsor: Axe
Patroni: Eska Rock, Co Jest Grane, Interia.pl, dlastudenta.pl, stopklatka.pl, MTV Polska

UWAGA KONKURS!
Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia.
Wystarczy napisać na adres: redakcja@naszwloclawek.pl maila z informacją czemu to ponoć nie mogą się oprzeć nawet anioły, a pod informacją koniecznie podajemy imię i nazwisko.
Zaproszenie otrzymają autorzy pierwszych dwóch nadesłanych odpowiedzi.
Mail wysyłamy o temacie: Kochamy anioły z Axe.

Zaproszenie dotyczy Multikina we Włocławku.

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!