NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Naucz się robić lepsze zdjęcia

Włocławskie Centrum Kultury zaprasza na kurs fotografii cyfrowej. Na początku marca rusza kolejna edycja warsztatów fotografii cyfrowej. Słuchacze będą mieli okazję poznać zarówno teoretyczne, jak i praktyczne aspekty fotografowania – od podstaw do zaawansowanych technik wykonywania zdjęć.

Każdy uczestnik warsztatów nabędzie wiedzę z teorii fotografii, praktyki posługiwania się aparatem cyfrowym oraz pozna możliwości cyfrowej obróbki zdjęć. WCK zaprasza zarówno osoby, które zamierzają dopiero rozpocząć swoją przygodę z fotografią, jak i praktykujących już fotoamatorów, chcących uporządkować posiadaną wiedzę.

Warsztaty poprowadzi włocławianin Patryk Karbowski, absolwent LMK, student PWSFTViT w Łodzi, absolwent Akademii Fotografii w Warszawie, laureat V edycji konkursu organizowanego przez TVP – Dolina Kreatywna w kategorii fotografia, stypendysta artystycznego stypendium marszałka województwa kujawsko – pomorskiego w dziedzinie fotografii.

Prace Patryka Karbowskiego prezentowane były w galeriach w Warszawie, Bydgoszczy, Toruniu i we Włocławku. Jest autorem m.in. „Drogi przez miasto” – zapisu podróży, której trasę wyznacza krajowa „jedynka” oraz projektu fotograficznego „Graniczna 4″ prezentowanego w ramach VI Warszawskiego Festiwalu Fotografii Artystycznej.

Zajęcia rozpoczynają się 5. marca 2011 roku we Włocławskim Centrum Kultury. Osoby zainteresowane warsztatami proszone są o wcześniejsze zgłoszenie do WCK

tel. 54 232 10 30, e-mail: animacja@wckwloclawek.pl.