Opublikowano: czw, Wrz 26th, 2019

Nabór do Straży Miejskiej we Włocławku.

Komendant Straży Miejskiej we Włocławku ogłosił konkurs na wolne stanowiska urzędnicze – strażnika miejskiego, w ilości 4 etatów. Osoby zainteresowane pracą w jednostce Straży Miejskiej mogą, poprzez Biuletyn Informacji Publicznej na stronie Straży Miejskiej, zapoznać się z wymaganiami, których spełnienie będzie umożliwiało złożenie dokumentów aplikacyjnych oraz wykazem niezbędnych dokumentów.

Niezbędne wymagania to między innymi: obywatelstwo polskie, ukończone 21 lat, korzystanie w pełni z praw publicznych, wykształcenie co najmniej średnie, nienaganna opinia, pełna sprawność pod względem fizycznym i psychicznym, niekaralność sądowa oraz uregulowany stosunek do służby wojskowej. Ponadto duże znaczenie mają inne uwarunkowania oraz cechy charakterologiczne. Mile widziane jest doświadczenie w pracy na podobny stanowisku, odporność na stres, umiejętność pracy w zespole, zdecydowanie oraz samodzielność w działaniu, komunikatywność, dyspozycyjność, posiadanie dodatkowych kwalifikacji i uprawnień przydatnych w pracy strażnika miejskiego. Komplet dokumentów aplikacyjnych z właściwymi dopiskami, należy składać osobiście w sekretariacie Straży Miejskiej w godz. od 8:00 do 14:00, lub pocztą na adres: Straż Miejska ul. Bojańczyka 11/13, 87-800 Włocławek w terminie do 23 października 2019 roku do godz. 14:00.

Konkurs zostanie przeprowadzony w dniach 29 – 30-10-2019 roku. Wszystkich chętnych do pracy w charakterze strażnika miejskiego, czujących powołanie do pełnienia służebnej roli wobec społeczności lokalnej, serdecznie zapraszamy do siedziby Straży Miejskiej.

SM we Włocławku

MartinezFilm

Informacje

MOPR diagnozuje potrzeby osób niepełnosprawnych

15 października 2019, Możliwość komentowania MOPR diagnozuje potrzeby osób niepełnosprawnych została wyłączona

Spotkanie autorskie z Krzysztofem Beśką

11 października 2019, Możliwość komentowania Spotkanie autorskie z Krzysztofem Beśką została wyłączona

Dzieła godne wystawienia

11 października 2019, Możliwość komentowania Dzieła godne wystawienia została wyłączona

Spacer szlakiem włocławskich Żydów

11 października 2019, Możliwość komentowania Spacer szlakiem włocławskich Żydów została wyłączona

Papież-poeta na kujawskiej ziemi

10 października 2019, Możliwość komentowania Papież-poeta na kujawskiej ziemi została wyłączona

„Noc Bibliotek” 2019 pod hasłem „Znajdźmy wspólny język”

10 października 2019, Możliwość komentowania „Noc Bibliotek” 2019 pod hasłem „Znajdźmy wspólny język” została wyłączona

Archiwa