Twitter

Polecamy.

  • Otwarta Akcja Poboru Krwi - 5 sierpień 2021 5 sierpnia 2021 at 12:30 – 16:30 3 Maja, 87-810 Włocławek, Polska Pobór krwi odbywać się będzie w specjalnie do tego przystosowanym ambulansie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa ul. 3 Maja u wylotu do Pl. Wolności.
  • Piknik rodzinny "Kosmiczne stulecie" 7 sierpnia 2021 at 15:00 – 18:00 Plac Stanisława Staszica, 87-810 Włocławek, Polska towarzyszenie Bibliotekarzy Polskich - Oddział we Włocławku orazMiejska Biblioteka Publiczna im. Zdzisława Arentowicza zapraszają napiknik rodzinny „Kosmiczne Stulecie” organizowany z okazji 100. rocznicyurodzin Stanisława Lema, czołowego przedstawiciela fantastyki naukowej
2 sierpnia 2021

NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Minikolonie dla najmłodszych w formie warsztatów z jazdy na hulajnodze i BMX.

W dniu 13.07.2021r. w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej przy ul. Jasnej odbyły się minikolonie dla najmłodszych w formie warsztatów z jazdy na hulajnodze i rowerach BMX.

Zajęcia poprowadziła doświadczona włocławska ekipa CALIFORNIA PARK, która zrzesza wokół siebie pasjonatów sportów ekstremalnych.
Dzieci, jak i młodzież uczestniczący w warsztatach, poznały podstawy wykonywania tricków na profesjonalnym sprzęcie sportowym.
Po rozgrzewce poprzedzającej zabawę, wzięli oni czynny udział w zajęciach sportowych. Prowadzący pokazali jak trenować balans ciała i płynną jazdę rowerem pomiędzy przeszkodami (slalom) oraz jak przejeżdżać rowerem-hulajnogą przez przeszkody a nawet pod nimi.
Do dyspozycji oprócz rowerów i hulajnóg, były minikickery (mini skocznie) z których można wybijać się i trenować bunnyhopa, czyli podskok odrywając obydwa koła od ziemi.

Sądząc po minie uczestników, zabawa była przednia i bardzo udana.
Sport na powietrzu to najlepsza alternatywa dla najmłodszych i sposób na oderwanie ich od nowinek technologicznych (tablety i gry video).
Więcej o ekipie CALIFORNIAPARK z Włocławka na stronie www.californiapark.pl.
Poniżej kilka zdjęć z zajęć sportowych.

Tekst: Sławomir G.
Zdjęcia: Joanna C.