NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

MGOK Izbica zaprasza na 30 festiwal „Mikrofon dla najmłodszych”

„Mikrofon dla najmłodszych” kończy 30 lat.
Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w festiwalu.

30-festiwal-mikrofon-dla-najmlodszych-logo

10 listopada br. minie termin nadsyłania zgłoszeń do udziału w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Mikrofon dla najmłodszych”- Izbica 2014. Finał tegorocznej, jubileuszowej 30 edycji odbędzie się tradycyjnie w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Izbicy Kujawskiej. Termin realizacji imprezy zaplanowano w dniach 12-14 grudnia 2014 r.

Festiwal przeznaczony jest wyłącznie dla solistów w wieku do lat 16. Z uwagi na przyjętą formę festiwalu oraz starannie utrzymywany jego poziom artystyczny, nie maleje liczba zgłoszeń wpływających do biura organizacyjnego. Wyjątkowość tej imprezy polega na tym, że młodym wokalistom towarzyszy profesjonalna sekcja muzyczna pod kierownictwem znanego muzyka – kompozytora i aranżera Artura Grudzińskiego, a przesłuchania konkursowe i koncert galowy prowadzą laureaci poprzednich edycji festiwalu.

Organizacji festiwalu w partnerstwie z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Izbicy Kujawskiej podjęło się Stowarzyszenie Środowisk, Twórców i Animatorów Kultury Kujaw i Ziemi Dobrzyńskiej. Impreza dofinansowana jest ze środków samorządów: województwa kujawsko-pomorskiego, gminy Izbica Kujawska oraz powiatu włocławskiego.

Więcej informacji udziela MGOK w Izbicy Kuj., tel. 542865193, e-mail: mgok-izbica@wp.pl
Do pobrania regulamin i karta zgloszenia.

MGOK Izbica