NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Metamorfozy we Wzorcowni – 2010


Wciąż poszukujesz własnego stylu? Chcesz zmienić lub odświeżyć swój wygląd? Chcesz zaskoczyć bliskich swoim nowym wizerunkiem? Oddaj się w ręce profesjonalnych stylistów i przejdź „Metamorfozę we Wzorcowni”. Rafał Tylicki i Jarosław Szado pomogą Ci wykreować Twoje nowe „Ja”.

Wszyscy chcemy dobrze i atrakcyjnie wyglądać, dlatego 18 września Wzorcownia dla swoich Klientów przygotowała wyjątkowe wydarzenie – „Metamorfozy we Wzorcowni”. Podczas akcji, uczestnicy będą mogli dokonać przemiany swojego wizerunku w wybranej kategorii:

  • fryzura i makijaż,
  • zdrowie i zdrowy styl życia,
  • moda.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy do 12 września przesłać formularz zgłoszeniowy oraz dołączyć zdjęcie sylwetki i uzasadnienie chęci udziału w wydarzeniu. Spośród Klientów, którzy przyślą swoje zgłoszenia, wybranych zostanie do 3 osób, które pod kierunkiem znanych, cenionych i popularnych stylistów: Rafała Tylickiego oraz Jarosława Szado, poddadzą się metamorfozie i  dostosują swój wizerunek do stylu życia, miejsca pracy oraz co najważniejsze, do typu urody i osobowości.

W dniach od 8 do 10 września, w godzinach 15-18, zgłoszenia do akcji będą przyjmowane również w hallu galerii, przy głównym wejściu do Centrum. Zdjęcia niezbędne do przeprowadzenia castingu wykona profesjonalny fotograf, obecny podczas przyjmowania zgłoszeń

Wyłonieni uczestnicy  przejdą nie tylko zewnętrzną  przemianę, ale także przeżyją wspaniałą przygodę. Zakupy w salonach Centrum, porady dietetyków, zestawy ćwiczeń kształtujące sylwetkę oraz dobranie makijażu i fryzury to tylko część z atrakcji, które zagwarantują uczestnikom nowy wygląd oraz dobrą zabawę.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia, regulamin, formularz zgłoszeniowy oraz wzory oświadczeń dostępne są na stronie internetowej Centrum: www.wzorcowniawloclawek.com.

Nasi styliści:

Rafał Tylicki – modą zajmuje się od 7 lat. Przez ostatnie 5 pracował dla Atelier Macieja Zienia, gdzie wraz z projektantem organizował wszystkie pokazy wizerunkowe oraz sesje zdjęciowe Atelier Zień. Współpracuje z Edytą Górniak, Justyną Steczkowską, Anetą Kręglicką, Joanną Horodyńską.

Jarosław Szado – z wykształcenia teatrolog, z zawodu choreograf i reżyser pokazów mody. Przez wiele lat był jedynym w Polsce specjalistą w tej branży. Współpracuje z takimi firmami jak Escada, Arcadius, Deni Cler, Nino Cerutti, Gianfranco Ferre, Hexeline czy Reserved. Obecnie zajmuje się stylizacją w programie telewizji Polsat Cafe „W obiektywie Justyny Steczkowskiej”.