NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Mega Piknik „Bądźmy Razem”

Dzięki inicjatywie i otwartości serc na potrzeby niepełnosprawnych dzieci wójtowie gmin: Bądkowo pan Janusz Zaremba, Koneck pan Ryszard Borowski i Zakrzewo pan Marek Ziemiński w dniu 28.06.2014r. zorganizowali na stadionie sportowym w Bądkowie Mega Piknik „Bądźmy Razem”. Głównym celem organizatorów i sponsorów pikniku była chęć pomocy dzieciom za Stowarzyszenia dzieci i osób niepełnosprawnych „Bądźmy Razem” z Aleksandrowa Kujawskiego.

Wśród atrakcji Mega Pikniku znalazły się: wesołe miasteczko, pokazy straży pożarnej, degustacja soków, stoiska z ciastami, kiełbasą, bigosem, grochówką, lodami, obwarzankami, watą cukrową, pieczywem, rękodziełami, zabawkami. Dużym powodzeniem cieszyła się loteria fantowa oraz licytacja, na które fanty ufundowali wójtowie oraz liczni sponsorzy.

W imieniu całego Stowarzyszenia dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli za Waszą wrażliwość, radość, życzliwość i dobroć. Dzięki takim jak Wy nasze społeczeństwo staje się lepsze i bogatsze uczuciowo. To dzięki Waszej ofiarności życie niepełnosprawnych dzieci staje się łatwiejsze i piękniejsze. Serdecznie dziękujemy wolontariuszom za dzielenie się swoim czasem i sercem. Wszystkim dziękujemy za Waszą obecność i za to, że najwyższą wartością dla Was jest dobro drugiego człowieka.

Agnieszka Wojciechowska.