Twitter

Polecamy.

  • Oblicza Młodej Sztuki VIII w CK "Browar B." 25 czerwca 2021 at 17:00 – 18:00 Centrum Kultury „Browar B.”, Łęgska 28, 87-810 Włocławek, Polska Tegoroczna wystawa jest pokazem talentów uczestników naszych zajęć. Większość prac to odpowiedź na zadania on-line zamieszczane na facebookowym profilu “Browaru B.” w grupie browARTwórcy, która w tym wyjątkowym sezonie artystycznym 2020/2021 skupiała uczestników sekcji plastycznych. Wernisaż odbędzie się 25 czerwca 2021 roku o godz. 17.00 w Galerii "Beczkownia”. Wystawę można zwiedzać do 4 września 2021…
  • „Muzyczne spotkania z ANWILEM” 26 czerwca 2021 at 19:00 – 20:00 Muzeum Diecezjalne, Plac Mikołaja Kopernika 3, 87-800 Włocławek, Polska Na najbliższy koncert Muzeum zaprasza już 26. czerwca o godzinie 19.00. Bilety można odbierać w Muzeum od 22.06 do 25.06 (wtorek-piątek). Podczas Koncertu kameralnego wystąpią: Anna Jeremus-Lewandowska – sopran, Aleksandra Deryng-Jaroń – sopran, Wanda Tomczak – sopran, Magdalena Osterczy – mezzosopran oraz pianiści: Jarosław Domagała i Maciej Domagała. W programie będzie można usłyszeć utwory takich…
19 czerwca 2021

NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Mega Piknik “Bądźmy Razem”

Dzięki inicjatywie i otwartości serc na potrzeby niepełnosprawnych dzieci wójtowie gmin: Bądkowo pan Janusz Zaremba, Koneck pan Ryszard Borowski i Zakrzewo pan Marek Ziemiński w dniu 28.06.2014r. zorganizowali na stadionie sportowym w Bądkowie Mega Piknik “Bądźmy Razem”. Głównym celem organizatorów i sponsorów pikniku była chęć pomocy dzieciom za Stowarzyszenia dzieci i osób niepełnosprawnych “Bądźmy Razem” z Aleksandrowa Kujawskiego.

Wśród atrakcji Mega Pikniku znalazły się: wesołe miasteczko, pokazy straży pożarnej, degustacja soków, stoiska z ciastami, kiełbasą, bigosem, grochówką, lodami, obwarzankami, watą cukrową, pieczywem, rękodziełami, zabawkami. Dużym powodzeniem cieszyła się loteria fantowa oraz licytacja, na które fanty ufundowali wójtowie oraz liczni sponsorzy.

W imieniu całego Stowarzyszenia dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli za Waszą wrażliwość, radość, życzliwość i dobroć. Dzięki takim jak Wy nasze społeczeństwo staje się lepsze i bogatsze uczuciowo. To dzięki Waszej ofiarności życie niepełnosprawnych dzieci staje się łatwiejsze i piękniejsze. Serdecznie dziękujemy wolontariuszom za dzielenie się swoim czasem i sercem. Wszystkim dziękujemy za Waszą obecność i za to, że najwyższą wartością dla Was jest dobro drugiego człowieka.

Agnieszka Wojciechowska.